banner249

Serinhisar evladını kucakladı

CHP Büyükşehir Adayı Çavuşoğlu’na Serinhisar‘da sıcak karşılama!

Serinhisar evladını kucakladı
banner240

Denizli’nin Serinhisar ilçesinde dün akşam CHP’nin Meclis üyesi Aday Tanıtım ve Proje Lansman toplantısı yapıldı. Büyükşehir Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu da o toplantıya katılmak için ilçedeydi. Çavuşoğlu, doğduğu yer olan Serinhisar’da büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Coşku, salona girdiğinde de devam etti.

Serinhisar’ın şu anki Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, bayrağı yeni başkan adayı Osman Kılıç’a devretti. Kılıç, projelerini ve meclis üyesi adaylarını tanıttı. CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Serinhisar CHP İlçe Başkanı Ramazan Ekiz ve çok sayıda partilinin katıldığı lansmanda CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu da söz aldı.

“Üreten belediyeyi birlikte yaratmak zorundayız. Çok şeyler yapacağız“ diyen Çavuşoğlu, Denizli’ye raylı sistem getireceğini söyledi. Turizme de ayrı başlık açan Çavuşoğlu, artık 3 milyon turistin Pamukkale’ye gelip dönmeyeceğinin, yeni farklı turizm rotalarıyla şehri turizm kenti haline getireceğinin sözünü verdi.

Elektrik faturasını geçen su faturası dönemini de sona erdireceğinin de altını bir kez daha çizdi. “Suya yüzde 50 indirim, biz geldiğimizde gelecek” dedi. Sözleri sık sık alkışlarla kesilen Çavuşoğlu, nereye giderse, Akp’lilerin de Mhp’lilerin de “Çavuşoğlu Başkan gel bizi kurtar “dediğini anlattı. Lansman meclis üyeleri adaylarının tanıtılmasıyla sona erdi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER