banner249

Sarayköy Özbaş’ı bağrına bastı!

Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı yoğun katılım ile gövde gösterisine dönüştü. Önümüzdeki 5 yıl için iddialı projelerin de açıklandığı açılışta Belediye Başkanı Özbaş, “Kapısı açık, telefonu açık, yüreği zaten sizin, hep size aşık bir belediye başkanı olmaya devam edeceğim” dedi.

Sarayköy Özbaş’ı bağrına bastı!
banner240

Dev projeleriyle Sarayköy’de hizmet destanları yazan ve çalışkanlığıyla dikkat çeken Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak 3. kez memleketine hizmetkâr olmak için hazırlanıyor.

Belediye Başkan Adayı Özbaş’ın seçim çalışmalarını yürüteceği "Seçim Koordinasyon Merkezi" coşkulu bir törenle açıldı. Şölen havasını aratmayan açılış, vatandaşların yoğun ilgisiyle gövde gösterisine dönüştü.

Sarayköy Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş’ın ve eşi Esin Özbaş’ın misafirlerle tek tek ilgilendiği açılış törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Sait Dikici, MHP İlçe Başkanı Hasan Konya ve binlerce vatandaş katıldı.  Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

NEREDEN NEREYE GELDİK
Sarayköy Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköy’de 10 yılda önemli adımlar atıldığını ve iddialı projeler ile çok değiştiğini belirterek şöyle dedi, “10 yıldan beri sizin hizmetkarınız olduk. Hiç durmadık, bir gün bile arkamıza bakmadık. Sizin için çalıştık. Hamdolsun bugünlere geldik. 10 yıl önce vatandaşlarımız bizlerden düzgün bir altyapı ve çeşmelerinden su akmasını istemişti. Çok şükür o sorunları Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın desteğiyle yaptığımız altyapı çalışmaları ile sona erdirdik. Şimdi en ücra mahallelerimize kadar bırakın alt yapıyı, doğal gazımız bile geldi. Nerden nerelere geldik.

“SARAYKÖY ÇAĞ ATLADI”
Bu şehrin her sokağında, her caddesinde, her taşın altında bir imzamız ve eserimiz var. Hep birlikte, sizlerin desteğiyle bugünlerin inşa ettik. 10 yıl önce çevredeki ilçelerimize, şehirlerimize giden hizmetleri bizler konuşurduk. 10 yıl sonra geldiğimiz bugünlerde aldığımız hizmetlerle, yaptığımız tesislerle artık diğer ilçeler Sarayköy’ü konuşur oldu. Sarayköy çağ atladı, hizmet destanları yazdı. İlçemize hak ettiği güzellikleri kavuştururken başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Nihat Zeybekci, milletvekillerimiz, il başkanlarımız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ile hep beraber yekvücut olduk.

DEVLETİMİZİN DESTEĞİYLE ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM DE HİZMETLERİMİZ ARTACAK
Merkezimizde ne varsa köylerimizde de o olacak düsturuyla hareket ettik. Devletimizin bütün imkânlarını Sarayköy’e getirdik. Doğal gaz ve TOKİ konutlarımız devletimizin gücüyle desteğiyle yaptığımız işlerdir. Önümüzdeki dönemde aynı desteği arkamızda hissederek kalan işlerimizi tamamlayacağız. Önümüzdeki 5 yıl hizmetlerimiz artarak devam edecek.

DİKKAT ÇEKEN YENİ PROJELER: DOĞAL GAZ, 3.ETAP TOKİ VE BÜYÜK PROJELER
Yaptığımız çalışmalarımız, tesislerimizin yanında 3. etap TOKİ çalışmalarımız da önümüzdeki dönem başlayacak. Sosyal konut bekleyen vatandaşlarımız 3. etap TOKİ’lere kavuşacak. 10 yıl önce içme suyumuz yokken şimdi köylerimiz doğal gaz bekliyor. Merkezimizde tamamlanma oranı yüzde 95’lere ilerledi. Önümüzdeki dönem köylerden ve beldelerden dönüşen mahallelerimize doğal gazı götüreceğiz. Bu konforu Sarayköy’de 32 bin vatandaşımızın hepsi yaşayacak. Yaşlı Bakım Merkezi ve Engelsiz Yaşam Merkezi yapacağız. Düğün salonları ve iş merkezi projemiz hazır. Esnaflarımız için yeni iş yerleri yapacağız.

ÇİFTÇİLERİ DESTELEMEYE DEVAM EDECEK
Çiftçilerimizin her zaman yanında olduk. Çiftçilerimizin DSİ ile olan koordinasyonunu, sulama birliği ile olan çalışmalarını yakından takip ettik. İnşallah bundan sonra da bu kardeşiniz, büyüklerimiz ile beraber çiftçilerimizin yanında her zaman olmaya devam edecek. Şimdiye kadar Osman Başkanımızın desteğiyle çiftçilerimize, üreticilerimize ve besicilerimize çok destekler verildi. Önümüzdeki dönemde bu destekler artarak devam edecek.

“YÜREĞİMİ, GÖNLÜMÜ SİZLERLE PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM”
Biz Sarayköy’de işin, aşın, ekmeğin yanında olduk. Kapısı açık, telefonu açık, yüreği zaten sizin, hep size aşık bir belediye başkanı olmaya çalıştım. Bundan sonrada aynı aşkla çalışmaya, yüreğimi, gönlümü sizlerle paylaşmaya devam edeceğim, inşallah.  Bu gönül köprümüz hep devam edecek. Benim siyasi görüşüm, siyasetim eser ve hizmet odaklı bir siyaset. Gönül köprüleri kurmaya odaklı bir siyaset. Hazırız, kararlıyız, yeniden Sarayköy kazanacak. Hizmet destanları yazmaya devam edeceğiz. Yarınımız bugünden daha aydınlık olsun. Yolumuz açık olsun.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER