banner249

Babadağ’da Atlı rüzgarı!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Bekirler Mahallesi'nde Halk buluşması gerçekleştirerek mahalle sakinlerine gerçekleştirdikleri projeleri anlattı.

Babadağ’da Atlı rüzgarı!
banner240

Babadağ Belediye Başkanı ve İYİ Parti Babadağ Belediye Başkan adayı Ali Atlı, Babadağ'ın mahallelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Mahalle mahalle gezerek vatandaşlara gerçekleştirdikleri projeleri anlatan Atlı, yeni dönem projelerini de vatandaşların bilgisine sunuyor. Bu kapsamda ilçe genelinde gerçekleştirilen halk buluşmalarında bu kez durak Bekirler Mahallesi oldu.

Bekirler Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Atlı, köy kahvehanesinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ziyarete İyi Parti Babadağ İlçe Başkanı Ayşen Yümsek, İYİ Parti Meclis üyeleri Selami Kaya ve Muhittin Işıkdemir ve İYİ Parti ilçe teşkilatı da katıldı.  Mahallelilerle sohbet edip çay içen Başkan Atlı, Babadağ Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri projeleri videolu bir sunum ile mahallelilere aktardı. Samimi bir ortamda geçen halk buluşmasında Atlı, yeni dönem için geliştirdikleri projeler ile ilgili de vatandaşlara bilgi verdi.

'YAŞANABİLİR BİR BABADAĞ İÇİN YOLA DEVAM'

Ziyaret ile ilgili konuşan Başkan Atlı, 'Bu akşam Bekirler Mahallemizde sevgi dolu bir buluşma gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz projelerimizi paylaştık. Birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir Babadağ için yola devam.' ifadelerini kullandı.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER