banner249

Denizli OSB’den anlamlı bağış!

Denizli Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü personeli ve bölgede yer alan firmaların çalışanları Türk Kızılayı Denizli Şubesi’nin ‘Birbirimize Candan Bağlıyız’ sloganıyla yürüttüğü kan bağışı kampanyasına destek verdi.  

Denizli OSB’den anlamlı bağış!
banner240

Sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği katkılarla adından sıkça söz ettiren Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, anlamlı bir bağışa daha imza attı. Bölge Müdürlüğü, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Kızılayı Denizli Şubesi’nin yürüttüğü kan bağışı kampanyasına destek verdi. OSB’deki gönüllüler ve bölgede yer alan işlemelerin çalışanları hizmet binasında kan bağışında bulunarak verdikleri 1 ünite kanla 3 hayata dokundular. Kan bağışı kampanyası ile ilgili konuşan Türk Kızılayı Hemşiresi Güray Koç; “Türk Kızılayı Denizli Şubesi olarak bugün Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde kan bağışı kampanyamızı gerçekleştiriyoruz. Bizlere verdikleri desteklerden ve yaptıkları kan bağışlarından dolayı Bölge Müdürlüğü Yönetim Kurulumuza ve gönüllülere çok teşekkür ederiz. Vaktinizden sadece 15 dakika ayırarak 3 kişiye can olabilirsiniz. Tüm gönüllülerimizi ‘Birbirimize candan bağlıyız’ kan bağışı kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

“BİZ MİLLET OLARAK BİRBİRİMİZE CANDAN, KANDAN BAĞLIYIZ”

Kan bağışı kampanyasına destek vermenin önemine vurgu yapan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu; “Türk Kızılayımızın yürüttüğü kan bağışı kampanyasına her yıl olduğu gibi bu yıl da personelimizle, gönüllülerimizle destek veriyoruz. Kan bağışı bizce bir vatandaşlık görevidir. Düzenli bir şekilde kan bağışında bulunarak pek çok kişinin hayatına dokunabiliriz. Bu nedenle kan bağışını önemsiyor, kanın acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu da vurguluyoruz. Bir gün bize ya da sevdiklerimize de kan lazım olabilir. Bizler millet olarak ‘birbirimize candan, kandan bağlıyız.’ Tüm gönüllüleri kan bağışında bulunmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER