banner249

Berberoğlu, ilçenin altını üstüne getiriyor

Denizli’de seçim çalışmalarına yoğun olarak devam eden İYİ Parti Pamukkale Başkan Adayı Türkay Berberoğlu,  Akköy, Gölemezli, Develi Mahallelerini ziyaret etti ve mahallelilerin sıkıntılarına yönelik vaatlerde bulundu.

Berberoğlu, ilçenin altını üstüne getiriyor
banner240

Denizli’de yerel seçime 70 gün kala kentin en büyük ilçesi Pamukkale’de açıklanan tek belediye başkan adayı, İYİ Parti Pamukkale Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, dünde Akköy, Gölemezli, Develi Mahallelerini ziyaret etti.

BAŞKANA YOĞUN İLGİ

İlçenin altını üstüne getiren Başkan Adayı Berberoğlu, gittiği mahallelerde, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Gittiği mahallelerde seçmenle bir bir görüşerek istek ve beklentilerini not eden Başkan Adayı Berberoğlu, “Seçim çalışmalarımıza ilçe merkezindeki mahalleler ve ilçeye bağlı çevre mahallelerde devam ediyoruz.

Pamukkale ilçesinde benden başkan ismi açıklanan Belediye Başkan Adayı yok. Kentin en büyük ilçelerinden biri olan Pamukkale’de tek aday ben olduğum için, gittiğim her mahallede seçmenin büyük ilgisi ve sevgisi ile karşılanıyorum. Halkımız seçime sayılı günler kala karşısında bir aday görünce mutlu oluyor.

Gittiğim mahallelerde sorunları dinliyorum. Seçmenin belediye hizmetleriyle ilgili şikâyetlerini not ediyorum. Akköy Mahallesi’nde ise harabeye dönmüş futbol sahasının düzenlenip, kullanılır hale getirilmesi, Akköy Mahallesinde kapanan banka şubesinin tekrar yeniden açılmasını sağlamak. Akköy, Gölemezli, Develi Mahallelerinde merkezi Akköy mahallesi olacak şekilde, nüfus işlemlerini mahallelilerin daha kolay yapabilmesi için nüfus müdürlüğünün bir şubesinin açılması konularının hızlı bir şekilde hayata geçirileceği sözünü verdik. Mahallelerimizin bizlere verdikleri kıymetli ve büyük destekleri için teşekkür ediyorum. İyiler kazanacak. Pamukkale’nin güzelliğine güzelliği biz katacağız” dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER