banner249

Babadağ’da tehlikeleri bertaraf etti!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Oğuzlar Mahallesi'nde vatandaşların talepleri doğrultusunda hemen harekete geçerek, tehlike arz eden bölgelerde taş duvar örme çalışmalarını başlattı.

Babadağ’da tehlikeleri bertaraf etti!
banner240

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Oğuzlar Mahallesi sakinlerinin talepleri doğrultusunda, mahalledeki tehlike arz eden bölgelerde taş duvar örme çalışmalarına hızla başladıklarını belirtti. Başkan Atlı, yeni yılda da tüm mahallelerde ve alanlarda vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak adına var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Oğuzlar Mahallesi'nde gerçekleştirilen taş duvar örme çalışmalarının, mahalle sakinlerinin güvenliği ve konforu için önemli bir adım olduğunu vurgulayan Başkan Atlı, alınan bu önlemlerin mahalle halkının talepleri doğrultusunda hayata geçirildiğini belirtti.

Başkan Atlı, yaptığı açıklamada, "Oğuzlar Mahallemizde vatandaşlarımızın talebi üzerine tehlike arz eden bölgelerde taş duvar örme çalışmalarına ivedilikle başladık. Yeni yılda da tüm alanlarda vatandaşlarımıza kaliteli hizmetler sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Belediye olarak, halkımızın güvenliği ve yaşam kalitesini artırmak adına her zaman üzerimize düşen sorumlulukları yerine getiriyoruz." dedi.

Başkan Atlı, mahalle sakinlerine yönelik yapılan çalışmaların, şeffaf bir yönetim anlayışının bir yansıması olduğunu belirterek, vatandaşların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER