banner249

Kepenek’ten eser üstüne eser!

Denizli’nin Honaz İlçesi Kızılyer Mahallesi’nde Sosyal Tesis inşaatının temel atma töreni gerçekleştirildi. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “İlçemize kazandırdığımız onyedinci sosyal tesis projesi hayırlı olsun” dedi.  

Kepenek’ten eser üstüne eser!
banner240

Kızılyer Mahallesi’nde sosyal tesis temel atma törenini gerçekleştiren Başkan Kepenek, “Göreve gelirken sözler vermiştik. Bu sözlerin birini daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kızılyer Mahallemizde en çok ihtiyaç duyulan nedir diye sorduğumuzda vatandaşlarımıza, başımızı yağmurdan çamurdan kardan sıcaktan koruyacak kapalı bir alanımız yok. Bu konuda bize elimizden tutun proje üretin ve bunları yapın demişlerdi. Biz herhalde biraz işi abarttık sadece 4 buçuk yılda 17 mahallemizin sosyal tesis sorunu çözdük. Mahallemize, halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu arsa maalesef göreve geldiğimizde yoktu Kızılyer’de arsa sorunu vardı. Bu arsayı biz satın aldık. Birçok belediye arsa satarken biz Honaz Belediyesi olarak arsalar satın aldık. Bunu başarabildiysek ne mutlu bize. Bu arsayı ben bizlere satan ve o konuda da bizlere destek olan çok değerli aileye de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Protokol üyelerinin butona basarak projenin temeline ilk harç bırakıldı. Projenin temel atma törenin ardından hazırlanan iftar yemeğinde Başkan Kepenek vatandaşlar ile birlikte iftar yaptı. Kızılyer Mahallesi Sosyal Tesisi projesi yaklaşık bin 300 metrekarelik bir kapalı alana sahip olacak. Bu alan içinde kapalı pazaryeri, sosyal donatılar, mutfak, taziye salonu, gelin damat odası da yer alacak.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER