banner249

6 mahallenin merkezine en büyük proje geliyor!

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Aktepe, Cumhuriyet ve Karşıyaka Mahallelerinin tam orta noktasına bölgenin en büyük spor tesisini kazandıracaklarını söyledi.

6 mahallenin merkezine en büyük proje geliyor!
banner240

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim bölgesi için planlanan projelerinden birisini daha açıklandı. Bölgeyi yakından tanıyan sorun odaklı tespitler ile projelerini hazırlayan Pekdemir’in, şimdi de sporseverleri yakından ilgilendirecek ve sevindirecek Amatör Spor Kompleksi Projesini duyurdu. Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Aktepe, Cumhuriyet ve Karşıyaka Mahallelerinin bulunduğu bölgede yapılacak Amatör Sporlar Kompleksi içinde futbol sahaları, tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları, kapalı spor salonu ve olimpik yüzme havuzu gibi daha birçok spor alanı ile tam donanımlı ve kapsamlı olacağı belirtildi.

Ayrıca birçok spor dalında hizmet verecek olan komplekste ücretsiz spor kursları düzenleneceğini belirten Aday Pekdemir, çok sayıda sporseverin yararlanacağı kompleks bölgenin en büyük spor tesislerinden biri olacağını söyledi. 

“GENÇLERİ SPORLA BULUŞTURMAK”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, “Hayata geçirmeyi planladığımız Amatör Spor Kompleksi ile sporu tabana yaymak, yeni yeteneklerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamak, daha çok genci sporla buluşturmak ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlayarak onları düzenli, bilinçli ve sağlıklı bir yaşam tarzına teşvik etmeyi amaçlıyoruz.” dedi. 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER