banner249

Büyükşehirden Bağbaşı’na sosyal tesis

Bağbaşı Mahallesinin büyük bir eksikliğini giderecek “Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağbaşı Sosyal Tesisi” temel atma töreni gerçekleştirildi. Başkan Zolan, “Sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalıştık” dedi.

Büyükşehirden Bağbaşı’na sosyal tesis
banner240

Arazisi Pamukkale Belediyesince tahsis edilen Denizli Büyükşehir Belediyesinin Bağbaşı Mahallesine kazandıracağı Sosyal Tesis ve Kapalı Pazaryeri’nin temel atma töreni yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan açılış konuşmasında, Bağbaşı Mahallesi’nde değişik amaçlarla kullanılabileceği böylesine donanımlı ve modern bir sosyal tesise ihtiyacı olduğunu ifade ederek, hayırlı bir işin başlangıcını yaptıklarını söyledi. Kapalı Pazaryeri başta olmak üzere düğün, hayır, toplantı ve farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak sosyal tesisin bölge halkına hizmet edeceğini belirtti. Başkan Zolan, göreve geldikleri ilk günden itibaren kentte hayal bile edilemeyen, yapılamaz denilen onlarca işi ve hizmeti gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Sizler bize güvenip bu göreve getirdiğiniz günden bugüne Denizli'ye birçok işler yaptık. Hayal bile edilemeyen işleri başladık, tamamladık, Allah'a hamdolsun. Sizlerin bize olan güvenini boşa çıkarmamak, başınızı öne eğdirmemek için gece gündüz çalıştık. Denizli’miz bugün nereden nereye geldi. Büyük bir köyden, büyükşehire geldik çok şükür. Allah'ım izin verdi, sizler destek verdiniz. Birçok işlerin altına imza attık” diye konuştu.

“BAĞBAŞI, SOSYAL TESİS VE KAPALI PAZAR YERİ’NE KAVUŞUYOR”

Kentte bugüne dek gerçekleştirdikleri altyapıdan üstyapıya, yeşil alanlardan çevre yatırımlarına, ulaşım projelerinden sosyal belediyeciliğe pek çok hizmetleri detaylı bir şekilde anlatan Başkan Zolan, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Tüm bunlar sanki hep varmış gibi geliyor insana ama bunlar Cumhur ittifakı ile oldu, AK Parti ile oldu. Sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanımızın, destekleri ile oldu. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin destekleri ile işbirliği ile oldu. Allah'ın izni ile inşallah daha nice güzel işler yapmayı Allah bize nasip etsin. El ele verirsek, gönül gönüle verirsek ayrı gayrıya düşmezsek aşamayacağımız engel, başaramayacağımız hedef yoktur. Allah'ın izni ile bugüne kadar nasıl başardıysak inşallah sizlerin desteğiyle başarmaya devam edeceğiz. Sosyal tesisin bu mahallemize, bölgemize, insanlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu mübarek günde temelini attığımız bu tesisimiz inşallah burada uzun yıllar hizmet verecek. Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki Bey’e de çok teşekkür ediyorum. Gayret etti, çok hizmetler yaptı.” 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER