banner249

Bozkurtlu üreticiye büyük destek!

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Bozkurt'un tarımının gelişmesi için yeni dönemde de projelerine devam edeceğini ifade ederek, ücretsiz yapacakları toprak analizi ile toprağın ihtiyacı olan gübre desteğini vereceklerini açıkladı.

Bozkurtlu üreticiye büyük destek!
banner240

Bozkurt Belediye Başkanı ve CHP Bozkurt Belediye Başkan adayı Birsen Çelik, Bozkurt'un tarım alanında kalkınması adına proje geliştirmeye devam edeceklerini söyleyerek 'Gübre desteği' projesini açıkladı. 

Bozkurt'un kalkınmasına yönelik destekleme projelerine 'Ustalık döneminde de devam edeceklerini ifaden eden Başkan Çelik, ücretsiz sağlanacak toprak analizlerinin sonuçlarına göre, toprağın ihtiyacı olan besin elementlerine yönelik gübre desteği vereceklerini söyledi. Çelik, 'Verilecek bu destek sayesinde üreticilerin girdi maliyetini düşürerek kar etmesini, bir nebze olsun çiftçimizin nefes almasını sağlayacağız' diye konuştu. 

HEDEF ÜRETEN VE MUTLU BOZKURT

Gübre desteği ile üreticilerin yanında olmaya devam edeceğini ifade eden Başkan Birsen Çelik, “Her türlü zorluğa rağmen üretmeye devam eden üreticilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Hambat’ın bereketli topraklarına emek veren çiftçilerimizin omuzlarındaki yükü gübre desteklerimiz ile almaya çalışacağız. Hedef: Üreten ve mutlu Bozkurt” ifadelerini kullandı.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER