banner249

Baklan’dan Gülsever’e tam not!

Baklan Belediye Başkanı ve AK Parti'nin Belediye Başkan Adayı Yusuf Gülsever, çalışma programları kapsamında gerçekleştirdiği ev ziyaretleriyle vatandaşlar arasında büyük ilgiyle karşılanıyor. Hemşehrilerinin evlerine konuk olan Gülsever, yoğun çalışma temposuna rağmen vatandaşlarla birebir temas kurarak yeni dönem projelerini anlatıyor.

Baklan’dan Gülsever’e tam not!
banner240

Gülsever'in ev ziyaretlerinde ortaya koyduğu samimi yaklaşım, vatandaşların dertlerine ortak olma çabasıyla öne çıkıyor. Gittiği her yerde büyük destek gören Başkan Gülsever, "Baklan’a kazandırdığımız eserlere yenilerini ekleyerek, halkımızın yaşam kalitesini artıracağız. Belediyemizin kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak birçok projeyi hayata geçirdik. Yeni dönemde de tasarruf politikamızı sürdürerek, halkımızın tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURDUK

Başkan Gülsever, her yaş grubundan vatandaşla bir araya gelerek gönül köprüsü kurduklarını belirtti. Ev ziyaretlerinin yanı sıra sokakta, dükkanda ve her fırsatta vatandaşlarla buluşan Gülsever, "Baklanlı hemşerilerimizle sürekli iç içe oluyoruz. Vatandaşın derdi bizim de derdimizdir. Sürekli iç içe olduğumuz vatandaşlarımızın derdini dinleyip çözüm üretmek önceliğimizdir" ifadelerini kullandı.

HİZMETLERİMİZİ ANLATIYORUZ

Baklan'ın her mahallesinde yaşayan vatandaşların görüşlerini almak ve sorunlarına çözüm üretmek amacıyla kapı kapı dolaştıklarını vurgulayan Gülsever, "Baklan’ın her mahallesinde yaşayan vatandaşlarımız bizim için çok kıymetli. İlçemizin en ücra köşesindeki hemşerilerimizin sorunlarına çözüm üretmek ve rahat etmelerini sağlamak için kapı kapı dolaşıyoruz, çalışmalarımızı ve Baklan için yaptığımız hizmetleri anlatıyoruz” dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER