banner249

4 il başkanı Denizli için toplandı!

Denizli’de yerel seçimler nedeniyle 4 siyasi partinin il başkanları bir araya geldi.

4 il başkanı Denizli için toplandı!
banner240

Denizli'de 4 partinin il başkanları bir araya geldi. Yerel seçimler gündemi ile tertip edilen toplantıda  ‘Hedef 2024 Denizli’ mesajı çıktı.

Demokrat Parti İl Başkanı Yıldıray Akıncı ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Deva Partisi İl Başkanı Bekir Kırar, Gelecek Partisi İl Başkanı Aykut Yıldırım ve Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Fatih Aktaş katıldı. Toplantıda, 2024 yerel seçimleri tüm yönleriyle masaya yatırıldı. Partilerin Denizli özelinde çalışmaları konuşulup, ortak yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. Denizli'nin geldiği nokta, yaşanan sorunları ve çözüm yolları konusunda yapılması gereken çalışmalar ele alındı.

Açıklamada, Denizli'nin değişime hazır olduğuna vurgu yapılarak, "Denizli'de Hakkın, hukukun, adaletin öne çıktığı, barışın ve kardeşliğin tesis edilmesi hedefimizdir. Denizli'yi neşeli, huzurlu ve bereketli günlere taşımaktır. Denizli'yi istişare ve uzlaşıyla yöneteceğiz. Her türlü işbirliği ve ortak çalışmaya kapımız sonuna kadar açıktır. 2024 yerel seçimlerinin şimdiden Denizli'mize hayırlı olmasını diliyoruz. " ifadelerine yer verildi.
 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER