banner249

Honaz’da sosyal tesis atağı devam ediyor

Honaz Belediyesi, kırsal mahallelerde sosyal yaşama değer katan projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Başkan Yüksel Kepenek’in talimatlarıyla ilçenin birçok mahallesinde hizmete açılan sosyal tesis ve kapalı pazaryerlerine bir yenisi daha ekleniyor. Yukarıdağdere Mahallesi Sosyal Tesisi inşaatında sona yaklaşılmak üzere.

Honaz’da sosyal tesis atağı devam ediyor
banner240

Honaz Belediyesi, ilçe sakinleriyle birlikte geleceğe taşımayı hedeflediği hizmetleri aralıksız sürdürüyor. Başkan Kepenek, “Honaz’ımızı kent insanı ile birlikte yönetmek istiyoruz. Bilgi alış verişini merkeze alarak, mahalle mahalle, sokak sokak insanımıza dokunan hizmetler sunmak istiyoruz” dedi. Honaz’ın sosyal yaşamına değer katan projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kepenek, kırsal mahallelerde sosyal tesisler kazandırarak mahallelerin toplanma alanı ihtiyacını karşıladıklarını söyledi.

İlçenin Yukarıdağdere Mahalesinde yapımı devam eden sosyal tesisi yerinde inceleyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek çalışmaların kısa süre içinde tamamlanacağını belirtti. Başkan Kepenek; “Toplamda 15 sosyal tesis ve kapalı pazaryeri projesini ilçe merkezine ve kırsal mahallelerimize kazandırdık. Bu kapsamda Honaz merkezde altı mahalleye hitap eden kapalı pazaryeri ile Karaçay, Akbaş, Aydınlar, Yokuşbaşı, Menteşe mahallelerinde tesislerimiz hizmete girdi.

Bununla birlikte Emirazizli, Aşağıdağdere ve Kızılyer sosyal tesislerimizde de inşaat çalışmaları sürüyor. Bugünde Yukarıdağdere Mahallemizde yapımı süren sosyal tesis inşaatını mahalle muhtarımız ile birlikte yerinde inceledik. İnşaatın sonu doğru yaklaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde burasının da açılışını yapacağız. Sosyal Tesisimiz tamamlandığında Yukarıdağdereli kardeşlerimiz burada etkinliklerini düzenleyebilecek. Şimdiden hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER