banner249

Acıpayam’da çamurlu yollar tarih oluyor!

Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Yassıhöyük Mahallesi'nde 8.000 metrekarelik alanda tamamlanan kilit taş parke yol çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.

Acıpayam’da çamurlu yollar tarih oluyor!
banner240

Acıpayam Belediye Hulusi Şevkan, Acıpayam’da yaptığı yol ve kaldırım çalışmalarıyla tüm mahalleleri muhteşem bir görünüme kavuşturuyor. Başkan Şevkan, mahallelerdeki çalışmalar hakkında şu ifadelere yer verdi, “Yassıhöyük Mahallemizde 8000 metrekarelik alanda tamamlanan kilit taş parke yol çalışmalarımız devam ediyor. Yassıhöyük halkına hayırlı olsun." 
Şevkan, yapılan bu iyileştirmenin mahalle sakinlerine daha konforlu ve güvenli bir ulaşım sağlamayı amaçladığı belirtildi.

Başkan Şevkan, aynı zamanda yapılan çalışmaların mahalledeki yaşam kalitesini artırmayı hedeflediğini, Yassıhöyük sakinlerinin rahat ve güvenli bir şekilde yol kullanabileceklerini belirtti. Yol çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte mahalledeki estetik görünümünün de iyileştiği vurgulandı.

Yapılan bu güncelleme, Acıpayam Belediyesi'nin altyapı ve çevre düzenlemesi konusundaki çalışmalarını sürdürme kararlılığını gösterirken, mahalle sakinlerinin belediye hizmetlerinden memnuniyeti amaçlayan bir adım olarak değerlendiriliyor.


 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER