O Ses Çameli başlıyor!

Çameli Belediyesi  ‘8. Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım Ve Doğa Sporları Festivali’ kapsamında müziğe yönlendirme ve eğlendirme amaçlı amatör ses yarışması düzenleyecek.

O Ses Çameli başlıyor!
banner240

Ses Yarışmasında tüm müzik çeşitleri; Halk Müziği, Sanat Müziği, Rock, Pop Cazz, Solo, Metal yarışmada yer alacak. 8. Çameli Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivalinde Yarışmanın amacı O Ses Çameli Ses Yarışmasında Amatör vatandaşların kendilerini göstermelerine olanak sağlayan kültürel ve eğlence amaçlı bir yarışma düzenleyeceklerini söyledi.

Ses Yarışması için her yaş grubundan tüm vatandaşların başvurabileceği ve ses yarışması için müracaatların Çameli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır. Başvurular 25.07.2022 tarihinde başlar, 15.08.2022 tarihinde Saat 17: 00’ da sona erer. Ses Yarışması ise  27 Ağustos Akşamı 21:30’da  ödül töreni gerçekleşecektir

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; Bizler yaptığımız Sosyal Faaliyetler, Kültür ve Sanat alanında halkımıza daha iyi imkânlar sunarken, bu tür etkinliklerle de hem ilçemiz yaşayanlarına stres attırmak hem de yeni yetenekler çıkarmayı amaçlıyoruz. Yetenekleri olduğuna inanan tüm halkımızı Ödüllü O Ses Çameli Ses Yarışmasına katılmaya davet ediyorum" dedi.

Yarışma Şartnameleri internet yolu ile web ve sosyal medya sayfalarından temin ve takip edilebilir. Yarışma Hakkında detaylı bilgi ve iletişim: www.cameli.bel.tr Tel: 0258 571 50 28   GSM: 0538 390 50 22 Muhsine UĞUR BAĞ

Erol Uçkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER