banner249

Pekdemir kırsal bölgelere ofis kuruyor!

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir projelerinden biri daha açıkladı. Pekdemir, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan vatandaşların belediye hizmetlerinden daha fazla ve daha kolay yararlanabilmeleri için Belediye Hizmet Ofisleri kuracaklarını söyledi.

Pekdemir kırsal bölgelere ofis kuruyor!
banner240

Cumhur İttifakının AK Partili Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim kampanyasını sürdürmeye devam ediyor. Seçim bölgesinde yaptıkları çalışmalarda tespit ettikleri eksiklikleri vatandaşlarla paylaşan ve çözüme nasıl ulaşılacağını anlatan Pekdemir, bu anlamda yeni bir projesini daha açıkladı. Pekdemir, Pamukkale Belediyesi’ni hizmet ofisleri eliyle kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların ayağına kadar götürecekleri müjdesini verdi.


PROJENİN ÖNCELİĞİ YAŞLILAR
AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’in bu projesinin öznesinde yaşlı vatandaşlar bulunuyor. Belediye Hizmet Ofisleri Projesi ile kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların hem belediye hizmetlerinden tam olarak yararlanabilmeleri ve hem de şehir merkezinde bulunan belediye merkez binasına gitmekte zorlanan yaşlıların belediye ile ilgili işlerini kolayca yapabilmeleri amaçlanıyor.
 

OFİSLER EKONOMİK KALKINMAYA DA DESTEK VERECEK
Diğer taraftan Pekdemir’in bu projesi ile sadece temel belediye hizmetleri değil aynı zamanda sektörel destek hizmetleri de verilecek. Özellikle küçük işletmeler ve çiftçiler için destek programları düzenlenecek ve bu sayede kırsal mahallelerdeki ekonomik kalkınma da desteklenecek. Sektörel destek hizmetlerinin yanı sıra, vatandaşların birçok sorununa bu ofislerde çözüm bulunacak.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER