banner249

Başer'den 50 mahalleye 50 park sözü  

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, bölgeye yeni parklar kazandıracağını ve yeşil alanları çoğaltacağını söyledi. Başer, göreve gelir gelmez 50 mahalleye 50 park projesinin hemen başlatılacağını belirtti.   

Başer'den 50 mahalleye 50 park sözü  
banner240

Seçim çalışmaları kapsamında Merkezefendi’yi daha modern bir yaşam alanı haline getireceğini sık sık dillendiren ve Merkezefedi’nin yeşil alan ile park eksikliğini gidermek , bölgeyi modern bir yaşam alanı haline getirmek isteyen Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, bölgenin yeşil alanlar ve parklarla donatılacağını söyledi. Yaşam alanlarıyla modern bir Merkezefendi oluşturmayı amaçlayan Başer, bu anlamda eksiği olan mahalleleri tespit ettirmeye başladı.

YEŞİL ALAN PROJELERİ HER YIL ARTARAK KATLANACAK

“50 mahalleye, 50 park” projesinin göreve gelir gelmez öncelikli çalışmalar içinde olduğunu söyleyen AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in bu projesi, modern ve güvenli çocuk oyun grupları ile açık hava spor ünitelerinin de içinde bulunduğu parklarla yeni yaşam alanlarından oluşuyor. Ayrıca daha yeşil bir Merkezefendi oluşturabilmek amacıyla bu projeler her yıl artırılacak ve mevcut yeşil alanların bakım ve yenilenmesine hız kesmeden devam edilecek.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER