banner249

İşte bu sahne gerçek!

Merkezefendi Kent Tiyatrosu, ‘Lütfen Kızımla Evlenir Misiniz?’ oyununu ile sahne aldı. Oyunu ile tam not alan Kent Tiyatrosu, son kısmında oyuncunun sahneye çağırdı sevgilisine evlenme teklifi yaptı.  

İşte bu sahne gerçek!
banner240

Sahnelediği oyunlar ile Denizlililer tarafından büyük ilgi gören Merkezefendi Kent Tiyatrosu oyunlarına devam ediyor. Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Merkezefendi Kent Tiyatrosu, Muzaffer İzgü’nün kaleme aldığı ‘Lütfen Kızımla Evlenir Misiniz?’ isimli tiyatro oyununu sahneledi. Tiyatro severler ile Merkezefendi Kültür Merkezi’nde bir araya gelen oyuncular, oyun sonunda yine tam not aldı.

Merkezefendi Kent Tiyatrosu, ‘Lütfen Kızımla Evlenir Misiniz?’ oyununu ile sahne aldı. Genel Sanat Yönetmeni Selahattin Doğramacı, oyunun son kısmında sahneye davet ettiği kız arkadaşına evlilik teklifi etti.

SÜRPRİZ TEKLİFİ ALKIŞLAR EŞLİĞİNDE KABUL ETTİ

Genel Sanat Yönetmeni ve oyuncu Selahattin Doğramacı, oyunun son bölümünde kendisini izlemeye gelen kız arkadaşı Ceren Ertuğrul’u sahneye davet etti. Doğramacı, Ertuğrul karşısında diz çökerek sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Sahnede aldığı evlilik teklifi karşısında hayretliğini gizleyemeyen Ceren Ertuğrul seyircilerin alkışları eşliğinde ‘evet’ diyerek teklifi kabul etti.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER