Bayramlıklar bu yıl da Beşir Derneği’nden

Beşir Derneği Denizli Temsilciliği, her yıl olduğu gibi bu Ramazan bayramında da yetimleri ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarını unutmadı.

Bayramlıklar bu yıl da Beşir Derneği’nden

Yıl boyunca ve Ramazan ayında yaptığı hayır çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek onlarca yetim ve ihtiyaç sahibi çocuğa bayram sevinci yaşattı. Onlar artık yeni kıyafetlerini giymek için tarif edilmez bir mutluluk içinde bayram sabahını bekliyorlar...

Beşir Derneği Denizli Temsilciliği adına Dr. Muhammed Ali DEMİRDAL "Bayram, çocukların gülümsemesiyle bayram olur bizlere. Hayırsever Denizli halkı ile birlikte mazlum ve düşkünlerin derdine deva olmaya çalışıyoruz. Nerede mahzun ve mahcup bir gönül var ise orada onlar ile olmak için gayret gösteriyoruz. Yetime merhamet et, onun başını okşa ve ona yediğinden yedir Hadisi Şerifini çıkış noktası alarak bu ramazan ayında da faaliyet gösterdiğimiz 55 ülkede, Türkiye'de ve Denizli'de çocuklara bayram sevincini yaşatmak adına bayramlık giyim ve ayakkabı yardımı yaptık. Paylaşım noktası olarak adlandırdığımız sosyal market projemizden istifade eden yaklaşık 150 ailemiz var, bu ailelerin tamamı daha önceden incelemeleri yapılmış, ihtiyaç sahibi oldukları çeşitli kurum ve kuruluşlarca teyit edilmiş aileler olup; bağışçılarımızın bize emanet ettikleri güveni en doğru şekilde en çok ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilen ailelere ulaştırmaya gayret ediyoruz. Her türlü hayır alanında hassas olan Denizlili bağışçılarımızın yetim ve çocuk konusunda daha hassas olduklarına bir kez daha şahitlik ettik. Hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile bu güzelliğe ve çocuklarımızın yüzündeki tebessüme vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Bizlere yetim ve çocuk giydirme ile diğer tüm faaliyetlerde destek olan bağışçı ve gönüllülerimize teşekkürlerimizi sunarız" dedi. 

DOĞAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER