Ayakları prangayla bağlı bir türkiye yok artık!

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçlarını değerlendiren Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Türkiye düşmanları korksunlar artık,  ayakları prangayla bağlı bir Türkiye yok.” dedi. Konuşmasında Çivril için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının da altını çizen Güven, “Yerel siyasetle genel siyaseti birleştirip, Çivril’i ülke siyasetinde söz sahibi yapacağız.” şeklinde konuştu.

Ayakları prangayla bağlı bir türkiye yok artık!

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven ve ekibi Ankara'da AK Parti Denizli Milletvekili, aynı zamanda AK Parti Grup Başkan Vekili olan Cahit Özkan’la bir araya geldi. Burada 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim sonuçlarını değerlendiren Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Çok yakın bir zamanda bir genel seçim atlattık ve hem milletvekili adaylarımız hem de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan büyük zafer kazandılar. Seçilen bakanlarımıza baktığımızda Türkiye’nin terörle mücadelede Türkiye’nin savunmasında aynı kararlılıkta devam edeceğini rahatlıkla görebiliriz. Artık Türkiye düşmanları korksunlar. Ayakları prangayla bağlı bir Türkiye yok artık. ABD ve batının sorgusuz sualsiz her dediğini yapan uygulayan bir Türkiye yok bu seçim hem bağımsızlık noktasında hem de Türkiye’nin kalkınmasında atağa kalkacak olan büyük milletin ayak sesleridir.” şeklinde konuştu.

ÇİVRİL, DENİZLİ SİYASETİNDE ÜLKE SÖZ SAHİBİ OLACAKTIR

Çivril için hizmet noktasında ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının altını çizen Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Herkes emin olsun ki; Çivril hem Denizli siyasetinde hem de ülke siyasetinde söz sahibi olacaktır. Yerel siyaset, genel siyasetle ayrı düşünülemez. Yerel başarılarla genel başarılar birbirine bağlantılıdır. Yerelle geneli birleştirip ülke siyasetinde söz sahibi olacağız.” ifadelerini kullandı.

AZMİN, ÇALIŞKANLIĞIN, KARARLI MÜCADELENİN EN NET ÖRNEĞİDİR

AK Parti Denizli Milletvekili aynı zamanda AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan hakkında da değerlendirmelerde bulunan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, "Ak Parti Denizli Milletvekilimiz aynı zamanda Grup Başkanvekilimiz Sayın Cahit Özkan, bizlerin gözbebeğidir.  Kendisi azmin, çalışkanlığın, kararlı mücadelenin en net  örneğidir. Çünkü kendisi genç yaşına rağmen, hem milletvekili seçilmiş hem de başarısını AK Parti Grup Başkan vekilliğine kadar çıkartmıştır. Bizler kendisiyle gurur duyuyoruz. Başarılarıyla bizlerde çok mutlu olup onurlanıyoruz.”  dedi. Azim konusunda da görüşlerini bildiren Güven, "Başarıda bir insanın kendisini bilmesi ve hedef belirlemesi ve bu hedef doğrultusunda yılmadan pes etmeden azimle mücadele etmesi çok önemlidir. Daha önceleri 6.sıraya kadar milletvekili düşünülen bir kaç defa seçilemeyen  Sayın Cahit Özkan azimle, hedefler doğrultusunda bugün hem ilk sıradan milletvekili hem de Ak Parti Grup Başkanvekili olmuştur. Kendisi hiç yılmamış,  pes etmemiştir. Kısaca bizler için Cahit Özkan, demek yılmadan pes etmeden azimle çalışmak ve başarı demektir.” söyleminde bulundu.

DOĞAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER