Gönül isterdi ki Denizli’de Evet şenliğine katılsaydı

Ak Parti Denizli Milletvekili Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’deki çıkan hayırları değerlendirdi Zeybekci“Gönül isterdi ki keşke şenliğe bizde katılsaydık” dedi.

Referandum sonuçlarının  netleşmesinin ardından Ak Parti Denizli il Teşkilatında bir açıklama yapıldı. Açıklamaya Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Ak Parti kurmayları katıldı. Burada değerlendirme yapan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, “Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihinde en önemli halk oylamalarından birini hemen bitirmek üzereyiz. Genel itibariyle baktığımızda Türk milleti bu aziz millet bugüne kadarki başına dert olan bütün hastalıklardan kurtulma aşamasında bir irade beyan etti. Bu irade beyanı da net ve açık bir şekilde oyunun rengini belli etti. Ülkemize hayırlı olsun.” Dedi.

Bakan Zeybekci, Denizli’de alınan sonucun yüzde 45’lerde olduğunu belirtti. Zeybekci, “Denizli’den hayır çıktı. Gönlümüz isterdi ki Türkiye’nin şenliğine Denizli olarak biz de katılalım. Ama olmadı önümüze bakıp 2023 hedefimize doğru adımlar atacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 21:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER