Denizli’deki okul baskının altından taciz çıktı!

Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde bir ortaokulda meydana gelen okul yöneticilerinin aynı okulun öğrencisi ve ailesi tarafından darp edilmesiyle ilgili olarak Denizli Valiliği'nden bir açıklama geldi.

Yaşanan darp olayının ardında taciz skandalı çıktı. İşte Valiliğin yaptığı o açıklama; Denizli'nin Merkezefendi İlçesindeki bir ortaokulda; okul müdürlüğü tarafından yürütülen ve Öğrenci Davranışlarını Değerlendirme Kuruluna intikal eden 7. ve 8. sınıflarda meydana gelen taciz olayının muhatabı; 8. sınıf öğrencisi ile yine aynı öğrencinin babası, annesi ve dayısı 09/04/2019 Salı günü saat 10.30 sularında okula gelerek müdür yardımcısı odasında müdürü ve müdür yardımcıları ile tartışmaya başlamıştı. Tartışma büyüyerek fiili saldırıya dönüşmüş olup, okul müdürü A.F.A ile müdür yardımcısı Y.Z darp edilmiştir. Okul yöneticilerinin taraf olmadığı kavga okul polisi, güvenlik görevlisi ve diğer öğretmenler tarafından yatıştırılmıştır.

Meydana gelen olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatılmış olup, olayda adı geçen öğrenci ve velisi ile yakın akrabası ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne sevk edilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 14:24

Bilal Kırboğa

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerekli
Gerekli - 2 ay Önce

İnsanda biraz utanma olması lazım.

AYNUR KUTUP
AYNUR KUTUP - 2 ay Önce

Yorum yazıyorum ama neden göremiyorum ben,yazdığım yorumu...

AYNUR KUTUP
AYNUR KUTUP - 2 ay Önce

Yorum yazıyorum ama neden göremiyorum ben,yazdığım yorumu...

Berke can
Berke can - 2 ay Önce

Bu nasil haber basligi.bir ogretmen olarak basligi okuyunca,sanki idareciler yanlis bir is yapmislar gibi.tacizi yapan cocuk...masa basinda haber yapmayi birakin artik

Öğretmen
Öğretmen - 2 ay Önce

Haber Başlığı rezalet. yanlış anlaşılmaya yönlendirilmiş sanki öğretmen suçluymuş gibi gösterilmiş.kul hakkı da mı bilmezsiniz bu nasıl habercilik.yazıklar olsun.

SIRADAKİ HABER