YENİ KAOS PLANLARI DEVREDE

Son bir kaç gündür Atatürk üzerinden tartışmalar aldı başını gitti. 

Belliki Atatürk üzerinden bir siyasi müdahale planı uygulanıyor. 

Ülkenin dinamiklerine dinamit yerleştirmeye çalışıyorlar.

Bunların arkasından herhangi bir futbol klübünden bir hamle gelme ihtimali yüksek. Çünkü daha önce yargıyı hedef gösterip, parmağını sallayarak sokakları işaret eden kulüp başkanları olmuştu.

Ayrıca gezi olaylarını finanse eden Veliaht prensler, Muhammed B. Zaid ve Muhammed B. Selman’ın bu ülkedeki yol arkadaşları ve tasmalı uşakları olan kripto FETÖ’cüler ve kripto PKK’lılar ittifak kurup, fitneyi birlikte idare ediyorlar. 

Cemal Kaşıkçı cinayetinin üstününün örtülmediğinden dolayı, Türkiye’ye bir kat daha düşman kesildiler. 

Bu seferki planları çok başka.

Şu saatten sonra Atatürk üzerinden  başlatılmak istenen her olayda CIA ve MOSSAD’ın parmağı olacak.

O yüzden iyi niyetli yada art niyetli, kim olursa olsun Atatürk’le ilgili tartışmalara devam edenler bilerek yada bilmeyerek bu fitneye alet olacaktır.

Tartışmada kimin haklı kimin haksız olması yada kimin doğru söylediği  kimin iftira attığının bir kıymeti yok.

CIA M16 ve MOSSAD ülkemizde kaos ve kargaşa çıkarma peşindeler.

Bu tür istihbarat örgütleri Ülkeleri kaosa sürüklemek ve toplumsal kargaşa çıkarmak için;

- Önce ortaya bir yem atarak milletin tepkisini ölçmek isterler.

- Yeterli tepki gelmediyse, devamında daha radikal bir hal alması için sempatizanlık kisvesiyle Kendine  cahil ve hainlerden taraftar edinirler. 

- Daha sonra İnsanları ihtilafa düşürdükleri konuya yoğunlaştırıp, her an gündemde tutarak tartışma konusu yaparlar. Medyadaki uşakları bu işi seve seve yapıyorlar zaten.

- Sonra İnsanları farklı kutuplara ayırarak, ideolojik veya dini ihtilaflar ve anlaşmazlıklar üzerinde savaşa hazırlarlar.

- Sonunda şartlar olgunlaştığında, guruplara ve kutuplara ayırdığı kitlelerin bir birleriyle çatışmasını sağlamak için sahadaki ajanlarına, kitleleri harekete geçirecek kıvılcımı yaktırırlar.

Şimdilik sakin ve basiretli bir şekilde beklemek gerekiyor. 

Oyuna gelmeden, oyunun bir parçası olmadan sabırla bekliyeceğiz.

Onlar yıllarca bize bağırdılar, değerlerimizi aşağıladılar, sevdiklerimize küfredip üzerimize yürüdüler. Her seferinde yutkunduk.

Atatürk’ün ve Cumhuriyetin arkasına saklanıp bize türlü iftiralar ve hakaretlerle ağızlarına geleni söylediler.

Her seferinde sabrettik.

Şimdi de Sabretmeye devam edeceğiz. Korkup pustuğumuzdan yada bu davadaki cesaretimizi kaybettiğimizden dolayı değil, ülkemizde oynanan oyunları bildiğimizden ve toplumda çıkacak olan kargaşanın, bizi ayırmak istedikleri hiç bir kutubun kazanamayacağını, kazananın sadece emperyalistler olacağını bildiğimiz için sabredeceğiz.

Ortadoğu’da yanan ateşi görmedik mi?

Irak’ta Suriye’de Libya’da yemen de ve dahi bütün bölgede çıkan iç kargaşanın kazananı, oradaki gruplar mı oldu? Yoksa emperyalistler mi oldu?

Kan kusup kızılcık şerbeti içtik diyeceğiz.

Çünkü hava leş gibi provokasyon kokuyor!

Bu kaos planı 17/25 Aralık yargı  darbesinin ,gezi provakasyonun, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ve  ekonomik saldırıların devamıdır.

YORUM EKLE