banner249

Gazeteci Demirbilek’in acı günü!

Denizli'de uzun süredir siroz hastalığıyla mücadele eden gazeteci Murat Demirbilek'in annesi Fatma Demirbilek, hayatını kaybetti. Kasım ayında gelininden nakledilen karaciğerle umut arayan Demirbilek, yaşama veda etti. Bugün Denizli Asri Mezarlık Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Denizli'nin siyaset, iş ve basın camiasından birçok isim ile ailenin sevenleri katıldı.

Gazeteci Demirbilek’in acı günü!
banner240

68 yaşındaki Fatma Demirbilek'in siroz hastalığı, karaciğer fonksiyonlarının tamamen sona ermesine yol açmıştı. Ancak gelini Mihrican Demirbilek'in karaciğer bağışıyla umutlanan aile, geçtiğimiz yıl Kasım ayında gerçekleşen operasyonla Demirbilek'e karaciğer nakli yapılmıştı. Ancak sonrasında komplikasyonlar ortaya çıkmış ve yaşlı kadın üç kez daha operasyon geçirmişti.

Ne yazık ki, son operasyonun ardından durumu kötüleşen Fatma Demirbilek, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bugün düzenlenen cenaze töreninde, Denizli'nin önemli isimleri ve aile dostları bir araya geldi. Cenaze namazının ardından Fatma Demirbilek'in cenazesi, dualar eşliğinde Gümüşler Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER