banner249

Baklavanın kalitelisi mutluluk verir!

Denizli’nin en ünlü baklava ustalarından Mahir Pastanelerinin sahibi Bayram Yurtsuz, kaliteli bir baklavanın insanlara mutluluk getirdiğini açıkladı.

Baklavanın kalitelisi mutluluk verir!
banner240

Denizli’de iki şubesi bulunan Mahir Pastaneleri, ürettiği unlu mamulleri ile Denizli’nin en lezzetli durakları arasında yer aldı. Aktepe Mahallesi ve Zeytinköy Mahallesi’nde cafe-fırın hizmeti veren Mahir Pastaneleri, tatlısından pastasına, böreğinden poğaçasına, simidinden ekmeğine kadar tüm ürünlerin imalatını kendi bünyesindeki imalathanesinde yapıyor.

Tüm ürünlerinde en iyi kaliteyi kullanarak kısa sürede Denizli’nin en çok sevilen lezzetleri arasına girmeyi başaran Mahir Pastaneleri, yılların deneyimini Denizlilerin beğenisine sunuyor.

‘Baklavayı 4 dilim yerine 3 dilim yiyin ama kalitelisini yiyin’ anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Mahir Pastaneleri sahibi Bayram Yurtsuz, şu açıklamalarda bulundu, “Vatandaşımıza her zaman en kaliteli baklavayı tavsiye ediyoruz. Normal olmayan bir baklava boğazda yanma yapar. Ayrıca Tatlandırıcı, nişkoz ve glikoz gibi şuruplu tatlılarda mide yanması ve mide ekşimesi olur. İyi bir tatlının içindeki sade yağ, şeker ve nişasta çok önemlidir. Bunların kaliteli olması gerekir. Bunların maliyet yüksek. Bunların maliyet değerinden dolayı fiyat yüksek geliyor. Tüketici zaten bu konuda iyi bir baklavayı kaç liraya alabileceğinin farkında bunu biliyor. O yüzden ucuz satılan tatlıların kesinlikle kalitesiz olduğunu, gerçek tatlı olmadığının tüketici zaten bilincindedir.”

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210