Yeni Asır’a plaket

pamukkale inner wheel kulübü üyeleri sümerpark alış veriş merkezi içinde bulunan joy park eğlence merkezi’nde 4. geleneksel bowling turnuvasını düzenledi.

Yeni Asır’a plaket
Geliriyle milli eğitim müdürlüğünün belirleyeceği bir köy okulunun bilgisayar laboratuarının bakımının yaptırılacağı turnuvada, ilk üçe giren bowling tutkunlarına ödülleri dağıtıldı. Gecenin finalinde ise Pamukkale Inner Wheel Kulübü Kurucu Başkanı Özlem Urganlıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin tamamının oy birliği ile ‘Yılın Basın Ödülü’ Yeni Asır Gazetesi Denizli Muhabiri Hasan Durna’ya verildi. Geleneksel bowling turnuvası için 100 adet bilet satıldığını belirten Başkan Urganlıoğlu, 2012 yılı içinde geliri yine eğitimde kullanılmak üzere havuz, hamam etkinliği ve Karadeniz turu düzenleyeceklerini söyledi.

Başkan Urganlıoğlu, “Yaptığımız etkinliklerden elde ettiğimiz gelirle, 2011 yılında Denizli Devlet Hastanesi Radyasyon Onkoloji Servisi’ne hasta başı monitör cihazı satın alarak bağışlamıştık. Bu yılda milli eğitim müdürlüğümüzün belirleyeceği bir köy ilköğretim okulunun bilgisayar laboratuarına bakım yaptırmak istiyoruz” dedi.

Gece geç saatlere kadar büyük çekişmeyle geçen bowling turnuvasında kulübe bağışlanan el işi tekstil ürünlerinin de satışı yapıldı. Pamukkale Inner Wheel Kulübü 4. geleneksel bowling turnuvasının birincisi Murat Hersekli oldu. Turnuvanın ikincisi Kemal Türk ve üçüncü Emre Farabi Erbeyin oldu. Gecenin finalinde ise ‘Yılın Basın Ödülü’ Pamukkale Inner Wheel Kulübü Kurucu Başkanı Özlem Urganlıoğlu tarafından Yeni Asır Gazetesi Denizli Muhabirlerinden Hasan Durna’ya verildi. Başkan Urganlıoğlu, “Bizim için çok önemli olan bu etkinliğimiz ve yaptığımız etkinliklerin tamamında bölgemizin en güçlü ve en köklü gazetesi Yeni Asır Gazetesi bizleri hiç yalnız bırakmadı. Topluma örnek etkinliklerimizi sayfalarında yayınladı” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER