banner249

Tavas’ta İnamlık coşkusu!

Cumhur İttifakı tarafından yerel seçim çalışmaları kapsamında Tavas Belediye Meydanındaki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve teşkilat mensuplarının katılımıyla yoğun bir kalabalık ve coşkuyla açıldı.

Tavas’ta İnamlık coşkusu!
banner240

Açılış Töreninde konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık; ”Göz bebeğimiz Tavasımızda Cumhur İttifakı seçim büromuzun açılışına hoş geldiniz. Öncelikle 31 Mart yerel seçimlerinde Tavas’ımızda Cumhur İttifakı’nı temsil etme görevini ikinci kez şahsıma tevdi edilmesinin onuru, gururu ve heyecanı içerisinde olduğumu belirtmek isterim. Bu görevi tekrar almama vesile olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nihat Zeybekci’ye, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl ve İlçe Başkanlarımıza, yönetimlerimize, geçirdiğimiz 5 yılda yüzümüzün akıyla çıkmamıza emeği geçen ekip arkadaşlarımıza ve özellikle siz değerli hemşehrilerime çok teşekkür ederim.

Değerli Hemşehrilerim 2019 Yerel Seçimleri ile geldiğimiz günden bugüne kadar, beyannamemizde yer alan projelerimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bunun yanında beni en mutlu eden İlçemizde açılmasını sağladığımız Ticari Yatırımlarda çalışan hemşehrilerimi görmek. İnşallah sizlerin desteğiyle tekrardan göreve geldiğimizde Türkiye Yüzyılı Şehirleri için gerçek ve üretken belediyecilik anlayışımızla yeni projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Tavas Belediye Başkan Adayı Hüseyin İnamlık açılışta katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerini iletti.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER