banner249

Pelitlibağ’da gönülleri fethetti!

İyi Parti Pamukkale İlçe Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmaları kapsamında, Pelitlibağ vatandaşlarla bir araya geldi. Sıkmadık el bırakmayan Başkan Adayı Berberoğlu, mahalle sakinlerinin istek ve beklentilerini not etti.

Pelitlibağ’da gönülleri fethetti!
banner240

31 Mart yerel seçimine 72 gün kala mahallede sıkmadık el bırakmayan Başkan Adayı Berberoğlu, seçmenin belediyeden istek ve beklentilerini not etti. İlçede yaşanan sorunlara çare olacaklarına dikkat çeken İyi Parti Pamukkale İlçe Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, “Halkımızla, esnafımızla birlikte mahallemizin ve Pamukkale ilçemizin tespit ettiğimiz sorunlara çare olacağız. Gittiğimiz her mahallede halkımızın büyük destek ve sevgisiyle karşılanıyorum. Belediye hizmetlerinde mahalleler arasında ayrımcılık yapıldığını her gittiğim mahallede sıklıkla duyuyorum. Sorunlar dağ gibi, olsa da. Ben ve ekibim için çözüm kolay. İlçemiz ve tüm mahallelerimiz için hizmete hazırız dedi. İlçe sakinlerimizin desteğiyle bu seçimi kazanacağız. İyilerin hizmet edeceği Pamukkale ilçesi her yönüyle farklılıkları yaşayacak. İlçe sakinlerimiz refaha ve huzura kavuşacak. Her mahalleye eşit belediyecilik hizmeti sunacağız. Sen. Ben, o ayrımı kesinlikle yapmayacağız” dedi.

PELİTLİBAĞ MUHTARI DİLEKLERİNİ BİLDİRDİ

İyi Parti Pamukkale İlçe Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu’nun mahalle ziyaretiyle ilgili olarak açıklama yapan Pelitlibağ Mahalle Muhtarı Mesut Ünal, "İyi Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, başkanımız mahallemizi ve muhtarlığımızı ziyaret etti. Pelitlibağ Mahallesiyle ilgili bilgi alış verişinde bulunduk. Başkan Adayı Berberoğlu, vatandaş ve muhtarlar ile daima iç içe iletişim halinde olacaklarına dikkat çektiler. Kendilerine çıkmış oldukları bu kutlu yolda başarılar dilerim" dedi

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER