banner249

Pazarcının halinden en iyi pazarcı anlar!

1990-1996 yıllarında karpuz tezgahı açtığı Kuşpınar Pazarı'na bu sefer belediye başkan adayı olarak giden Bülent Nuri Çavuşoğlu, eski Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Marım ve beraberindekilerle birlikte pazarı dolaştı. Çavuşoğlu'nun bu ziyareti büyük ilgi gördü. Vatandaşlarla birebir iletişim kuran Çavuşoğlu, seçim broşürlerindeki fotoğrafını göstererek "işte o çocuk benim" dedi.

Pazarcının halinden en iyi pazarcı anlar!
banner240

CHP Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Karpuz Tezgahında!

Pazar yeri ziyareti sırasında tezgahın arkasına geçip sebze satışı yapması dikkat çekti. Bu anları görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi ve ardından alışveriş yapmak için sıraya girdiler.
Pazarda bulunan vatandaşlardan bazıları, "Böyle bir başkan görmedik. Korumaları ve basın ordusuyla gezen başkanlara alıştık. Çavuşoğlu, bizden biri" yorumunu yaparken, bazıları ise ekonomik sorunlara dikkat çekti. "Bugün pazar yerinde başkanımıza sorunlarımızı anlattık. Pazar arabamızı dolduramaz hale geldik. Açlık sınırının altında yaşıyoruz. Artık yönetim değişmeli. Bizi düşünen, bizden bir başkanla yönetilmeliyiz" şeklinde konuştular.

Çavuşoğlu, vatandaşların sokak hayvanlarından, su faturalarının yüksekliğine, ulaşımdaki sorunlardan hayat pahalılığına kadar birçok derdini dinledi ve belediye başkanı olduğunda tüm sorunları çözeceği sözünü verdi.

Mevcut pazaryerlerinde iyileştirme çalışmaları gerektiğini vurgulayan Çavuşoğlu, "Biz yıkmaya değil, yapmaya geliyoruz. Mevcut pazaryerlerimizde konforlu alışveriş için iyileştirme çalışmalarına ihtiyaç var. Ama asıl önemli ihtiyaç alım gücünün artırılması. Kendi zenginleşen değil, halkını zenginleştiren belediyecilik anlayışımız ile geliyoruz. Bu nedenle hemşerilerimizle birlikte 'Yetti gari!' diyoruz!" şeklinde konuştu.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER