banner249

Pamukkale’yi çamurlu parklardan kurtaracağız!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Pamukkale’yi çamurlu parklardan kurtaracağız!
banner240

Ertemur, 15 Mayıs Mahallesi'nde gerçekleştirdiği saha çalışmaları sırasında vatandaşlarla buluşarak projelerini ve çözüm önerilerini paylaştı. Çalışmaları sırasında bir parkta oynayan çocukların yanına giden Ertemur, parkın çamurlu ve çakıllı olduğunu fark etti. Çocuklarla sohbet eden Ertemur, seçim sonrası çocukların çamurlu değil, yeşil ve temiz parklarda oynayacaklarına dair söz verdi.

Ertemur, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Çocuklar bizim geleceğimiz. Onların mutlu bir hayat yaşaması en büyük hedefimiz. 2024 yılında çocukların çamurlu parklarda oynaması kabul edilemez. Belediyecilik sadece park yapmakla olmuyor. Yapılan projelerin takibi ve bakımı da önemlidir. Maalesef mevcut yönetim bu konuda yetersiz kalmıştır. Biz bu anlayışı değiştirmek için yola çıktık. 'Gönüller birleşir, Pamukkale değişir' dedik. İnşallah değiştireceğiz. Evlatlarımıza söz veriyoruz. Seçimden sonra çocuklarımız çamurlu değil, yeşil ve ferah parklarda oynayacaklar. Anne-babalar artık çocuklarının nerede ve nasıl bir yerde oynadığını endişe etmeyecekler. Belediyecilik, yaşadığınız şehirdeki insanları mutlu etmektir. Bu hedefe birlikte ulaşacağız." şeklinde konuştu.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER