banner249

Pamukkale’yi birlikte yöneteceğiz!

AK Parti'nin Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, seçim öncesinde mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Son olarak 15 Mayıs ve Hacıkaplanlar mahallelerinde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Pekdemir, Pamukkale’yi birlikte yönetmenin arzusu içinde olduğunu söyledi.

Pamukkale’yi birlikte yöneteceğiz!
banner240

Pekdemir, Pamukkale'nin daha ileri noktalara taşınması hedefiyle yola çıktıklarını belirtirken, vatandaşlara yeni döneme ilişkin projeler hakkında bilgi verdi. Esnaflarla yapılan buluşmalarda empatinin önemine dikkat çeken Pekdemir, Pamukkale'nin esnaf dostu bir ilçe olacağını vurguladı. Esnafların taleplerinin ve önerilerinin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Pekdemir, "Esnaflarımız, hem şehrimizin hem de ülke ekonomisinin temel taşlarından biridir. Onların sorunlarına etkili ve hızlı çözümler üretmek büyük önem taşımaktadır. AK Parti belediyeciliğinin temeli olan 'insan dostu belediyecilik' anlayışıyla, Pamukkale'ye hizmet etmeye hazırız" ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyaretlerinin ardından çeşitli sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Pekdemir, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Mimarlar Odası Denizli Şubesi ve Denizli Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası'yla temaslarda bulundu. Oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle yapılan görüşmelerde, Pekdemir'e desteklerini ifade eden temsilciler, belediye başkanlarının sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içinde çalışmasının önemine vurgu yaptılar.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER