banner249

Pamukkale’de yüzler gülüyor!

31 Mart finali yaklaşırken, Denizli’nin en kalabalık ilçelerinden biri Pamukkale’de başkanlık yarışının sonucu merak ediliyor. Sahadan gelen veriler Cumhur İttifakı Adayı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’i işaret ediyor. Cumhur İttifakında, seçimlerin son düzlüğünde yüzler gülüyor.

Pamukkale’de yüzler gülüyor!
banner240

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine saatler kala belediye başkan adayları son turlarını yapıyor. Elbette bu yarış içinde sonucu en çok merak edilen ilçelerden biri milyonlarca turistin ziyaret ettiği, Denizli’nin en kalabalık iki ilçesinden biri olan Pamukkale…

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 250 binden fazla seçmenin yüzde 91 dolayında katılım sağladığı Pamukkale’de başkanlık yarışında heyecan arttı. Fakat son saatlere girilirken ibre Cumhur İttifakı’nın AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir’i gösteriyor.

Pamukkale’de yalnızca Ak Partili ve MHP’li seçmeni değil rakip siyasi partilileri de ikna ettiği gözlenen Halil Pekdemir’e yönelik sahadan gelen veriler ittifak ortaklarının yüzünü güldürür cinsten.

Güçlü adayların kıyasıya rekabetine sahne olan Pamukkale’de Pekdemir’in rakiplerine göre birkaç adım önde bitirmesine kesin gözüyle bakılan 31 Mart Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın en büyük avantajlarından biri ise dağılan millet ittifakı ortağı partilerin birbirleriyle rekabet etmeleri.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER