banner249

Hem sanayicilerle hem emekçilerle buluştu

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, seçim çalışmasına organize sanayi bölgesindeki fabrikaları ziyaret ederek devam etti. Başkan Adayı Berberoğlu, fabrikalarda çalışan binlerce emekçi ile görüştü. Organize sanayinin altını üstüne getirdi

Hem sanayicilerle hem emekçilerle buluştu
banner240

Denizli’de İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, çalışmasına organize sanayi bölgesindeki fabrikaları Meclis üyesi adaylarıyla birlikte ziyaret ederek devam etti.

ORGANİZE SANAYİNİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ

İlk olarak Zimek Makina'yı ziyaret eden Türkay Berberoğlu, Zimek Makina Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı' da olan Mehmet Sarı ve fabrika çalışanlarına projelerini anlattı. Daha sonra Nesa Tekstil, Elteksmak Makine, Tan Tekstil ve TRK Tekstil fabrikasında da fabrika yöneticileri ve çalışanlarıyla bir araya gelen Berberoğlu, fabrika çalışanlarına en kolay ulaşılabilir başkan olacağının işareti olan telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitini ve projelerinin bulunduğu broşürünü dağıttı. Fabrika işçileriyle sohbet eden Berberoğlu, emekçilerin belediyeden isteklerini ve beklentilerini de not etti. Berberoğlu, yapılmayan, yarım bırakılan, halkın şikâyetçi olduğu tüm belediye hizmetlerini seçildikten sonra en kısa sürede kendisinin tamamlayacağını ve halkın hizmetine sunacağını söyledi.

HER FABRİKADA TEK TEK ANLATTI

Pamukkale İlçesinde çöp torbası dağıtımıyla ilgili sorunun tarihe kavuşacağını, halk ekmek büfelerini ilçenin dört bir yanına yayacaklarını anlatan Berberoğlu, yerel seçimde başkan seçilmesi halinde belediyenin tüm imkânlarının halk için kullanılacağına dikkat çekti.

Çalışan kadınlarımızın sorunlarının çok olduğu, çalışan annelere kreş, vardiyalı kreş, etüt merkezleri ve çocuklar için oyun alanları oluşturarak sıkıntılarını bir nebzede olsun azaltacaklarını anlatan Berberoğlu, ‘Çalmadan çırpmadan Pamukkale halkımıza hizmet edeceğiz. Pamukkale İlçemizde işsizliği azaltacağız. İş arayan vatandaşlarımız ile işverenlerimizi belediyemize bağlı iş ve işçi bulma biriminde buluşturacağız. İş arayanlar için ücretsiz sunacağımız iş edindirme kurslarını bitiren vatandaşlarımıza referans olarak daha kolay iş bulmalarını sağlayacağız.

İlköğretim ve orta öğretim öğrencilerimizin sağlıklı beslenmeleri için düzenli olarak ücretsiz süt dağıtımı yapacağız. Pamukkale Belediyesi Başkanlık makamında, vatandaşımızla aramızda kapılar olmayacak. Artık Pamukkale Belediyesinde sorunlara çözüm bulmak için torpil aranmayacak. Belediyemizde parti ayrımı yapılmadan her vatandaşımıza çözüm odaklı hizmet verilecek. Artık Pamukkale Belediyesi'nin imkânları halk için kullanılacak. Şeffaf Belediyecilik için çok az kaldı.

İYİ’ler kazanacak. Kazanan Pamukkale olacak’ dedi. Berberoğlu, misafirperverlikleri için Zimek Makina, Nesa Tekstil, Elteksmak Makine,Tan Tekstil ve T.R.K Tekstil yöneticilerine ve çalışanlarına kolaylıklar diledi, misafirperverlikleri için de teşekkür etti.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER