banner249

Gözler’in gözdesi oldu!

Gözler Mahallesi'nde sabahın erken saatlerinde kurulan mahalle pazarında, İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu'nun hızlı ve sonuç odaklı çalışma sözü, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Gözler’in gözdesi oldu!
banner240

Seçim çalışmalarını Denizli'nin ilçe merkezine uzak mahallelerde sürdüren Berberoğlu, Gözler Mahallesini ziyaret etti. Kekik diyarı olarak bilinen Gözler Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Berberoğlu, mahalle pazarında vatandaşlarla buluştu.

Her mahalleye gittiğinde yoğun ilgiyle karşılaşan Berberoğlu, halkın belediye hizmetleriyle ilgili şikayetlerini dinlediğini ve not aldığını belirtti. Mahalle sakinlerinin en büyük geçim kaynağının kekik ve diğer tıbbi aromatik bitkiler olduğunu vurgulayan Berberoğlu, bu konuda mahalle sakinlerine daha fazla kazanç sağlayacak projeleri olduğunu ifade etti.

Berberoğlu, eğer yetki kendilerine verilirse, özellikle kekik gibi mahallenin en büyük sorunlarıyla ilgili hızlı ve etkili çalışmalar yapacaklarını söyledi. Mahalle sakinlerine teşekkür eden Berberoğlu, iyilik ve adaletin kazanacağını belirtti ve Pamukkale'nin güzelliğine katkı sağlayacaklarını dile getirdi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER