banner249

Gemi dönemi bitti!

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, 31 Mart’ta aday olmayacağını açıkladı. 

Gemi dönemi bitti!
banner240

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi ve Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, adaylık başvurusu yapmadığını açıkladı. 

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, yaptığı paylaşımda "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'i Honaz Belediye Başkanımız Sayın Yüksel Kepenek ile makamında ziyaret ettik" ifadelerini kullanırken, Genel Başkan Özel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını kaydetti.

BAŞVURU YAPMADI
Serinhisar'da üçüncü dönem belediye başkanlığı yapan Gemi, “Kişinin adaylık için başvurup başvurmaması kendi isteğine bağlıdır. Adaylık müracaatı yapmayıp yan cebimde dursun düşüncesinde değilim. Önümüzdeki yerel seçimlerde aday olmama kararı aldım" ifadelerini kullandı.

KEPENEK BAŞVURU YAPTI
Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek de paylaşımında "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'i makamında ziyaret ettik. 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Verimli bir görüşme oldu. Sayın Başkanımıza nazik ev sahipliği için çok teşekkür ediyorum. Ardından Yerel Yönetimler ve Dirençli Kentlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Gökan Zeybek'i ziyaret ederek görüşmelerde bulunduk" ifadelerine yer verdi.


 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER