banner249

DEVA Partisi halkın içinde!

Deva Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar ve teşkilatı Denizli’nin en büyük pazarlarından biri olan Sosyete Pazarı’nda halk ile kucaklaştı.

DEVA Partisi halkın içinde!
banner240

Kurulduğu günden bu yana DEVA Partisi Denizli İl Teşkilatı, halkla iç içe olmaya devam ediyor. Denizli’nin en büyük pazarları arasında yer alan Sosyete Pazarı’na giden Deva Partisi, burada halkın sorunlarını dinledi.

İl Başkanı Bekir Kırar ile görüşen esnaflar ve vatandaşlar, yaşanan ekonomik sıkıntılarını aktardı.

deva

Bir vatandaş, “Ülkemizde büyük bir ekonomik kriz var. Halde meyve ve sebze fiyatlarının yüksek olması nedeniyle bizde yüksek fiyata satmak zorunda kalıyoruz. Fiyatlar pahalı olunca vatandaşın da alım gücü olmuyor. Biran önce yetkilerinin buna bir çözüm bulması gerekmektedir” dedi.

deva1

Sorunları dinleyen başkan İl Başkanı Kırar da, “Gerçekten ülkemiz büyük bir ekonomik krizin eşiğinde vatandaşın alım gücü düştü. Enflasyon rakamları gerçeği yansıtmıyor. Gündelik belli olmayan gelen zamların yanı sıra sebze ve meyvelerdeki artışta cabası. Vatandaşımız pazar arabalarını doldurmakta zorlanıyor. Kimi vatandaşımız da sadece bakmak ile yetiniyor. Enflasyon rakamları gerçeği yansıtmıyor. Biran önce yetkililerin bu fiyat artışına dur demesi lazım. Ayrıca vatandaşında alım gücünün artırılması için gerekli iş sahalarının açılması ve yardıma muhtaç ailelere imkanlar sağlanması gerekir. Bizler DEVA partisi olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Her platformda ve her alanda vatandaşlarımızla beraber olup sorun ve sıkıntılarını dinlemeye ve çözüm önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER