banner249

Berberoğlu, Uzunpınarlılara söz verdi

Denizli’de seçim çalışmalarına yoğun olarak devam eden İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, dünde Uzunpınar Mahallesini ziyaret etti. Uzunpınar Mahallesi’nde, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Berberoğlu, hızlı ve sonuç odaklı çalışma sözü verdi.

Berberoğlu, Uzunpınarlılara söz verdi
banner240

Denizli’de yerel seçime sayılı günler kala kentin en büyük ilçesi Pamukkale’de, İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Uzunpınar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. İlçeyi adım adım gezen Başkan Adayı Berberoğlu, gittiği her mahallede, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanıyor.

Uzunpınar Mahalle sakinleriyle görüşen ve yerel seçimde destek isteyen Türkay Berberoğlu, “Seçim çalışmalarımıza ilçe merkezindeki mahalleler ve ilçeye bağlı çevre mahallelerde devam ediyoruz. Kentin en büyük ilçelerinden biri olan Pamukkale’de, gittiğim her mahallede seçmenin büyük ilgisi ve sevgisi ile karşılanıyorum. Halkımız seçime sayılı günler kala karşısında bir aday görünce mutlu oluyor.

GİTTİĞİM MAHALLELERDE SORUNLARI DİNLİYORUM

Berberoğlu,  ‘’Seçmenin belediye hizmetleriyle ilgili şikâyetlerini not ediyorum. Mahallelilerimizin ve üreticilerimizin dertlerini dinledik. Mahalle sakinlerinin hepsi, PTT 'nin şubesinin açılması, itfaiyenin tam anlamı ile çalışması ve parasal işlemlerini yapabilecekleri bir ATM olmasını istiyorlar. Yetki bize verildiğinde bu ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve sonuç odaklı çalışma yapacağımızı kendilerine anlatıp, sözünü verdik. Uzunpınar Mahallelilerimize verdikleri destek için teşekkür ederiz.

İyiler kazanacak. Pamukkale’nin güzelliğine güzelliği biz katacağız” dedi

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER