banner249

Berberoğlu, dur durak bilmiyor!

Denizli’de seçim çalışmalarına yoğun olarak devam eden İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, Atatürk Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti. 31 Mart seçiminde destek istedi.

Berberoğlu, dur durak bilmiyor!
banner240

Denizli’de yerel seçime sayılı günler kala kentin en büyük ilçesi Pamukkale’de, İYİ Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Türkay Berberoğlu, kentin en işlek caddesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. 

YOĞUN İLGİYLE KARŞILANIYOR
31 Mart yerel seçiminde esnafın ve vatandaşların desteğini isteyen Belediye Başkan Adayı Berberoğlu, ilçenin altını üstüne getirmeye devam ediyor. Atatürk Caddesinde olduğu gibi, gittiği her mahallede, mahalle sakinleri ve esnafın yoğun ilgisiyle karşılandığına dikkat çeken Berberoğlu, “Seçim çalışmalarımıza ilçe merkezindeki mahalleler ve ilçeye bağlı çevre mahallelerde devam ediyoruz. Kentin en büyük ilçelerinden biri olan Pamukkale’de, gittiğim her mahallede seçmenin büyük ilgisi ve sevgisi ile karşılanıyorum. 

HALK BİZLERİ GÖRÜNCE MUTLU OLUYOR
Halkımız seçime sayılı günler kala karşısında bir aday görünce mutlu oluyor. Gittiğim mahallelerde sorunları dinliyorum. Seçmenin belediye hizmetleriyle ilgili şikâyetlerini not ediyorum. Bugünde Pamukkale İlçemizin merkezinde en yoğun caddelerden biri olan Atatürk Caddesinde esnaf ve seçmenlerimizle bir araya geldik. Esnafımıza, ilçe sakinlerimize hayata geçireceğimiz projelerimizi ve ilçenin tamamıyla ilgili vereceğimiz belediyecilik hizmetleri hakkında bilgi verip desteklerini istedik. İlçe sakinlerimizin bizlere olan ilgisi, samimi destekleri çalışmalarımızdaki heyecanı ve azmimizi bir kat daha artırdı. Atatürk Caddesi esnaflarına ve seçmenimize teşekkür ederiz. İyiler kazanacak. Pamukkale’nin güzelliğine güzelliği biz katacağız” dedi
 

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER