banner249

Berberoğlu ayak basmadık yer bırakmıyor!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde İYİ Parti Belediye Başkan Adayı olan Uzman Veteriner Hekim Türkay Berberoğlu, seçim kampanyası kapsamında garaj ve Halk Caddesi'ndeki esnafla bir araya geldi ve projelerini paylaştı. Berberoğlu, yerel seçimlerde garaj ve Halk Caddesi esnafının da desteğini istedi ve belediyenin her kesimi düşünmesi gerektiğini vurguladı.

Berberoğlu ayak basmadık yer bırakmıyor!
banner240

Berberoğlu, vatandaşların, esnafın, çiftçilerin ve emeklilerin de belediyenin önceliği olduğunu belirtti. Halkın desteğiyle seçildikleri takdirde, esnafa sağlanacak desteklerle insanların daha mutlu olacağını ifade etti. Belediyenin asli görevlerini yerine getirmesi gerektiğini ve bu görevlerin projeye dönüştürülmesinin doğru olmadığını söyledi.

Özellikle Pamukkale ilçesinde ekonominin temel direklerinin üretim, ticaret ve turizm olduğunu vurgulayan Berberoğlu, esnafın durumunun kötü olduğunu ve ekonomik zorluklarla mücadele ettiğini ifade etti. Belediyenin ilgisizliği nedeniyle esnafların daha da zor durumda kaldığını dile getirdi ve "Belediye vatandaşını da, esnafını da, çiftçisini de, emeklisini de, engellisini de düşünmek zorunda" dedi.

Berberoğlu, seçim çalışmaları sırasında Halk Caddesi ve garaj esnafının sorunlarını dinlediğini ve bu sorunları çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. "İyiler emanete sahip çıkacak" diyerek, hizmetlerini vatandaşa adayacaklarını ifade etti ve halkın desteğiyle İYİ Parti'nin kazanacağını söyledi. Berberoğlu, seçim vaatlerini unutmayacağını ve her zaman erişilebilir bir başkan olacağını vurgulayarak, desteklerin halktan, hizmetin ise kendilerinden olacağını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2024, 21:56

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER