banner249

Berberoğlu artık resmen aday!

İYİ Parti’de Pamukkale belediye başkan adaylığı kesinleşen Türkay Berberoğlu, partisinin bir ittifak çatısı altında seçime girmeyeceğini hatırlatarak, bunun parti tabanından olumlu karşılandığını belirtti. 

Berberoğlu artık resmen aday!
banner240

Genel Başkan Meral Akşener’in bugün grup toplantısında Türkay Berberoğlu’nu kürsüye çağırarak Pamukkale belediye başkan adayı olarak açıklaması, Berberoğlu’nun adaylığı sürecinde resmiyet kazandırdı. Yaklaşık bir yıldan bu yana saha çalışmaları yürüten Berberoğlu, ilçedeki mahallelerde üçüncü tur ziyaretler gerçekleştirdiğini bildirdi. 

Kervansaray Mahallesi’nde anket niteliğinde bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Berberoğlu, özellikle İYİ Parti’nin tek başına seçime girmesi konusunda vatandaşlardan olumlu yansımalar aldıklarını kaydetti. Her gün yaklaşık 150’ye yakın vatandaşla görüşen Berberoğlu; “İttifak konusunda sadece iki kişi ‘Niye böyle oldu?’ diye sordu. Vatandaşlar bu karardan memnun. Müstakil bir parti olarak adaya destek vermeyi düşündüklerini bildirdiler. Taban bir şekilde önünü görüp yolunu çizecektir” açıklamasında bulundu.

‘PARTİLERİN DEĞİL, ADAYLARIN SEÇİMİ’
Pamukkale’de seçimin partilerin değil adayların seçimi olacağını vurgulayan Berberoğlu, “Karşımıza aday olarak kim çıkarsa çıksın önemli değil. Biz çalışmamızı yapacağız. Gerisini halkın takdirine bırakıyoruz. Bizler Denizli’yi bilmeyen insanlar değiliz. Mahalle mahalle biliyoruz. 4-5 senedir kimsenin uğramadığı mahalleler var. Vatandaşlar bizden başka gelen olmadığını söylüyor. Önümüzde 116 gün var. Bu süreçte her yere gidip çalışacağız” diye konuştu.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER