banner249

Başer sokak sokak kucaklaşıyor!

Merkezefendi ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti'nin Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Aynı zamanda eski belediye başkanlarıyla da görüşerek istişarelerde bulunuyor.

Başer sokak sokak kucaklaşıyor!
banner240

Başer, Saraylar Mahallesi'nde bulunan iş yerlerini ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinleyip çözüm önerilerini paylaştı. Yapmayı planladığı hizmetler hakkında bilgi veren Başkan Adayı, bölge esnafından olumlu geri dönüşler aldı. Esnaflar, Merkezefendi'nin AK Parti belediyeciliğiyle daha vizyoner bir kimliğe kavuştuğunu belirterek, ilçenin daha fazla eser ve hizmetle yönetilmesi gerektiğini vurguladılar.

Ayrıca Başkan Adayı Ekrem Başer, eski Gümüşler ve Servergazi belediye başkanlarını ziyaret ederek onlarla istişarelerde bulundu. Önceki dönem Gümüşler Belediye Başkanı Mehmet Emin Değirmen ve Servergazi'nin tek belediye başkanı olan Nihat Yeniyol, Başer'e desteklerini açıkladılar. Başkan adayı Başer, önceki dönem belediye başkanlarının tecrübelerinden faydalanmak istediklerini ve onların katkılarıyla Merkezefendi'de hizmet destanları yazacaklarını belirtti.

Başer, "Önceki dönem belediye başkanlarımızın görüş ve tavsiyeleri bizim için son derece değerlidir. Onların tecrübelerinden faydalanarak ilçemize daha iyi hizmet etmek istiyoruz. Nazik kabulleri ve kıymetli sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER