banner249

Babadağ’ı turizmde uçuracak proje!

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, yeni dönem projelerini açıklamaya devam ediyor. Başkan Atlı, Babadağ'ın turizmini geliştirmeye yönelik hazırladıkları 'Bungalov Evler' projesini Babadağlılara tanıttı.

Babadağ’ı turizmde uçuracak proje!
banner240

Babadağ Belediye Başkanı ve İYİ Parti Babadağ Belediye Başkan adayı Ali Atlı, yeni dönem için hazırladıkları projelerini tanıtmaya devam ediyor. Başkan Atlı, 'Turizm yolunda Babadağ' vizyonu ile geliştirdikleri Bungalov evler projesinin detaylarını açıkladı.

'BABADAĞ'IN KAPILARI TURİZME AÇILMAYA DEVAM EDECEK'

Başkan Atlı, Turizm yolunda Babadağ vizyonumuza önemli bir katkıda bulunacaklarını ifade ederek, 'Projemizle ilçemizin güzelliklerini dünyaya sergilerken en az 15 gencimize de istihdam sağlayacağız. 12 adet Bungalov evin bulunacağı tesiste otopark alanı, restoran, çocuk parkı ve yüzme havuzu gibi sosyal alanlar da yer alacak. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilçemizin kapılarını turizme açarak, tanıtılmasını ve gelişmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirdik. Yeni dönem projelerimiz arasında turizm çalışmalarımıza Bungalov Evler projemiz ses getirecek projelerden biri olacak' diye konuştu.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER