banner249

Aktepe çöp poşetine kavuştu!

Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, Pamukkale halkının büyük memnuniyetle karşıladığı çöp poşeti dağıtımı kampanyasını sürdürüyor. Ertemur'un açıklamalarının ardından bir mahalle daha çöp poşetleriyle tanıştı.

Aktepe çöp poşetine kavuştu!
banner240

Ertemur, yaptığı açıklamada, "Belediyenin eksik bıraktığı hizmeti adaylık sürecimizde başlatmamız, halkımızın takdirini kazandı. Çöp poşeti dağıtımı programımız Pamukkale'nin tüm mahallelerinde devam ediyor." şeklinde konuştu.

CHP Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ali Rıza Ertemur, 'Temiz Bir Pamukkale' sloganıyla başlattığı çöp poşeti dağıtımını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta başlayan proje kapsamında binlerce Pamukkaleli çöp poşetiyle buluştu. Program çerçevesinde Pamukkale'nin 61 mahallesine çöp poşeti dağıtımı yapılacak. Son olarak Aktepe Mahallesi'nde çöp poşeti dağıtımı gerçekleştirildi.

Ertemur, çöp poşetlerinin mahalle mahalle dağıtılacağını belirterek, bugün Aktepe Mahallesi'nde çöp poşeti dağıtımı gerçekleştirdiklerini söyledi. Temiz bir Pamukkale için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Ertemur, "Mevcut yönetim sadece vaatlerde bulundu. Ancak icraata gelince sözlerini tutamadılar. Pamukkale'miz çöp ve karanlık içinde kaldı. Biz ise adaylık sürecimizde Pamukkale'mizi değiştirmek için adım attık. Mahallelerimizde çöp poşeti dağıtımına başladık ve bu program doğrultusunda tüm mahallelerimize ulaşacağız." dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER