banner249

Masaj lüks değil ihtiyaçtır!

Denizli’de Şiir Otel bünyesinde hizmet veren Lasua Spa Merkezi işletmecisi Hüseyin Özkan, masajın insanlar için bir lüks olmadığını belirterek, sağlık için önemli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekti.

Masaj lüks değil ihtiyaçtır!
banner240

Denizli’nin masaj salonlarındaki lokomotifi olan Hermosa ve Lasua Spa merkezleri, masajın insan sağlığına olan olumlu katkılarının büyük olduğuna dikkat çekti. Yıllardır sektörün öncüleri arasında yer alan işletmenin Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özkan, kişiye özel masaj paketleriyle birçok masaj tekniklerinin uygulandığına dikkat çekti. Özkan açıklamasına şöyle devam etti,

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı masaj çeşitleri ve teknikleri uyguluyoruz. Bazı misafirlerimizde sırt ağrısı, boyun ağrısı, bel ağrısı gibi kronik ağrılar nedeniyle masaj hizmeti alıyorlar. Müşterilerimize genellikle medikal masajı, derin doku masajı, spor masajı gibi masaj türlerimizi öneriyoruz. Diğer misafirlerimize de stres, yorgunluk, zihinsel yorgunluk gibi sorunlar nedeniyle bu müşterilerimiz ise thai masajı, bali masajı veya aroma terapi masajlarımızı öneriyoruz. Her misafirimiz için kişiye özel masaj paketleri sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Masajın bir lüks değil sağlık için önemli bir ihtiyaç olduğunu ifade etmek istiyorum” dedi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210