banner249

Doktor Uğur Kulalı'dan Öğrencilere Başarı Rehberi!

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ege Kariyer Fuarın konuğu Özel Denipol ve Denipollife Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Uğur Kulalı oldu. Kulalı, meslek hayatındaki başarı hikayesini öğrenciler ile paylaştı.

Doktor Uğur Kulalı'dan Öğrencilere Başarı Rehberi!
banner240

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde ve paydaş üniversitelerin katılımıyla düzenlenen Ege Kariyer Fuarı, devlet protokolünden ve il protokolünden katılımlarla Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Girişimcilik alanında önemli konuların konuşulduğu fuarda, konuşmacılarda dikkat çekti. Denizli’de meslek hayatındaki başarısıyla adından söz ettiren ünlü doktor Uğur Kulalı’da meslek hayatındaki başarısını öğrenciler ile paylaştı.

Doktorluk mesleğine nasıl başladığını ve neler yaptığını öğrenciler ile paylaşan Özel Denipol ve Denipollife Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Uğur Kulalı, en önemli konunun hedef olduğuna vurgu yaptı. Mezun olduktan sonra devlet hastanesiyle başlayan meslek hayatının, özel bir hastane kurarak devam ettiğini belirten Özel Denipol ve Denipollife Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Uğur Kulalı, azimli ve hedeflerin her zaman başarıyı getireceğini söyledi.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER