banner249

1 haftalık bu kampanya kaçmaz!

Assiye Pekdemir Beauty Güzellik Merkezi, güzellik ve bakım konularında müşterilere cazip bir fırsat sunmak için yüzde 50 indirimli bir kampanya başlattı.

1 haftalık bu kampanya kaçmaz!
banner240

Assiye Pekdemir Beauty Güzellik Merkezi, 15 Mayıs Mahallesi'nde Çınar PTT Merkez Binası'nın arkasında 794 sokakta Numara 2 ve Daire 7 adresindeki merkezde muhteşem bir kampanya başlattı. Merkezin uzman kadroları, 1 hafta sürecek kampanyanın sınırlı olduğuna dikkat çektiler.

Güzellik Merkezi, şu hizmetleri sunmaktadır:

Cilt Bakımı

Lazer Epilasyon

Hydrafacial

Leke-Akne Tedavisi

Bölgesel İncelme ve Sıkılaştırma

Selülit Tedavisi

Kalıcı Makyaj

İpek Kirpik Uygulamaları

Kirpik Lifting

Protez Tırnak Uygulamaları

Özellikle Lazer Epilasyon hizmetinde, 2.000 TL karşılığında 12 seans sunularak yüzde 50 indirim uygulanmaktadır. Cilt Bakımı ise 1.000 TL karşılığında 6 seanslık bir hizmetle yine yüzde 50 indirimli olarak sunulmaktadır. Bölgesel İncelme için G.5 uygulaması ise 1.500 TL karşılığında yine yüzde 50 indirimle müşterilere sunulmaktadır.

Bu özel kampanya sadece 1 haftalık bir süre için geçerlidir, bu nedenle bu fırsatı kaçırmamak için acele etmelisiniz. Randevu almak ve daha fazla bilgi edinmek için 0506 036 0976 numaralı telefondan merkeze ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetler uzman bir kadro tarafından sunulmaktadır ve müşteri memnuniyeti merkezdeki en önemli değerlerden biridir.

Assiye Pekdemir Beauty Güzellik Merkezi'nde güzelliğinizi ve bakımınızı uzman ellere bırakarak bu özel kampanyadan yararlanma fırsatını kaçırmayın.

Erol Uçkan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner252

banner210