banner249

Başkan Şevik MHP Kurultay’ına katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, MHP 13. Olağan Büyük Kurultay’ına katıldı. Başkan Şevik, “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik” ve “Kazanan Türkiye Olacak” temasıyla öne çıkan Kongrede güven tazeleyen Genel Başkan Devlet Bahçeli ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Başkan Şevik MHP Kurultay’ına katıldı
banner240

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Buldan ve Denizli heyetiyle birlikte Ankara Spor Salonu’nda yapılan MHP 13. Olağan Büyük Kongresi’ne katıldı.Başkan Şevik, “İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik” ve “Kazanan Türkiye Olacak” sloganı ile gerçekleştirilen MHP 13. Olağan Büyük Kurultay’ında 10.kez başkan seçilen Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin  “Milli Birlik ve Beka” vurgusu yaptığı konuşmasının satır aralarının iyi okunması gerektiğinin altını çizdi. Başkan Şevik, “ Genel Başkanımız Sayın Bahçeli kongrede yaptığı konuşmasında,  ‘Hesap yapmayız çıkar ile çetele tutmayız heves ile çünkü biz Cumhur İttifakı’yız’  diyerek Türkiye’nin bekası için Cumhur İttifakı’nın devam edeceğini vurgulamıştır. Bizler de, Buldan için, Denizli ve Türkiye’nin geleceği için,  Milliyetçi Hareket Partisi olarak, 2023 ve takip eden 10 yılı kapsayan stratejik hedeflerine sahip çıkacağız. Buldan’da Cumhur İttifakı ortağı AK Parti ve MHP ilçe teşkilatları ile birlikte ilçemizin kalkınması, gelişmesi ve refahı için durmadan çalışacağız”  dedi.
Başkan Şevik,  Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek Kurultay’dan ayrıldı.

BAKANLIKLARI ZİYARET ETTİ
Başkan Şevik, MHP 13. Olağan Büyük Kurultay’ına katılmak üzere gittiği Ankara’da Bakanlıklar düzeyinde ziyaretlerde gerçekleştirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile İller Bankası ve Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi’ne  (BOTAŞ) ziyaret eden Başkan Şevik, Buldan’da yapılması planlanan Toplu Konutlarla ve Buldan’ın doğalgaza kavuşmasıyla taleplerini yeniledi. İki günsüren Ankara ziyaretinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile İller Bankası’nı da ziyaret eden Başkan Şevik, devam eden Sokak Sağlıklaştırması ve Restorasyon Uygulamalarına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 15:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER