Merkezefendi Belediyesi Kulübü’nün isim sponsoru Yukatel oldu

Gelecek sezon Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Yukatel firması ile isim sponsorluğu anlaşmasına vardı.

Merkezefendi Belediyesi Kulübü’nün isim sponsoru Yukatel oldu

Gelecek sezon Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, Yukatel firması ile isim sponsorluğu anlaşmasına vardı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Kulübü Başkanı Veli Deveciler ile Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş isim sponsorluğunda anlaşma imzaladı. Taraflar arasında yapılan anlaşmaya göre, 2021-2022 sezonu boyunca Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek olan kulübün ismi ‘Yukatel Merkezefendi Belediyesi’ olacak.İsim sponsorluğu anlaşmasının ardından Yukatel Merkezefendi Belediyesi Baş Antrenörü Zafer Aktaş, Genel Menajer Evren Yenice, Yardımcı Antrenör İnanç Koç, Yardımcı Antrenör Yağız Sertoğlu ve Kondisyoner Mustafa Kara ile sözleşme yenilendi.

“GÜCÜMÜZE GÜÇ KATTIK”

Denizli’de bir ilki gerçekleştirdiklerini ve bu yüzden gururlu olduklarını söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi’nin artık basketbolda söz sahibi olacağını belirtti. Başkan Doğan, “Takımımız artık Süper Lig’te. Büyük bir mücadele ve azimle çok çalışarak buralara geldik. Yöneticilerimize, antrenörlerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Büyük bir performans gösterdiler. Denizli’de bir ilki gerçekleştirdik. Bir basketbol takımı Süper Lig’te yer alacak. Bu bizim için çok gurur verici. Bunun ilimize ve ilçemizi çok büyük katkısı olacak. Bu anlamda da Süper Lig’te kalıcı olmak hedefimiz. Emin adımlarla gidiyoruz. Bizler umutlu ve gururluyuz. Merkezefendimiz, Denizlimiz artık basketbolda söz sahibi olacak. Bugün teşekkürün en büyüğünü Yukatel’e ve Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş’a çok teşekkür ediyorum. Onunla birlikte gücümüze güç kattık. Artık Yukatel Merkezefendi Belediyesi diyoruz” dedi.

“ÇOK BÜYÜK İŞLER BAŞARACAĞIZ”

Çok heyecanlı olduklarını dile getiren ve Denizli’ye çok büyük başarılar yaşatacaklarını belirten Yukatel Merkezefendi Belediyesi Kulübü Başkanı Veli Deveciler, “Bizler bugünlere kolay gelmedik. Zorluklar çekerek, hakettiğimiz yere, Süper Lig’e şampiyon olarak çıktık. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan desteğini hiçbir zaman bizden esirgemedi. Bu desteklerinin yanında onun vizyonu ayrı bir heyecan ve enerji sağlıyor. Çok önemli bir birliktelik gerçekleştiriyoruz ve bu yüzden çok heyecanlıyız. Organizasyonlardan bir tanesi ışıl ışıl parlayan, gelecekte insanların çok daha büyük alanlarda göreceği, heyecan verici bir marka, Yukatel. Diğeri de bizim basketbol takımımız. Yukatel markası ile ‘Birlikte Daha Güçlüyüz’ sloganının gücünü sonuna kadar hissediyoruz. Çok büyük işler başaracağız beraber. Denizli’ye çok büyük başarılar yaşatacağız. Yukatel Merkezefendi Belediyesi olmaktan, Türkiye’de ve zaman zaman uluslararası arenada bu heyecanı yaşamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bizlere vermiş oldukları destekten dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

“TÜM DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”

Yukatel Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş ise, “Tabi konu Süper Lig olunca, Yukatelde olur diyerek devreye girdik. Hızlı bir şekilde temasa geçtik. Sonuç, ‘Birlikte Daha Güçlüyüz’ Elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. Birlikte yapacak çok işimiz var. Avrupa’da da başarılı olacağımıza eminiz. Bu güzel işleri gerçekleştirmek için buradayız” dedi. Konuşmaların ardında taraflar arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
 

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER