Minik bedeni ölüme 1 hafta dayanabildi

Manisa’da özel bir yüzme havuzuna ailesiyle giden 8 yaşındaki çocuk. Su kaydırağından kaydıktan sonra boğularak can verdi. Güvenlik kamerasına yansıyan olay esnasında kimsenin fark etmemesi dikkatlerden kaçmadı.

Minik bedeni ölüme 1 hafta dayanabildi

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde geçtiğimiz 7 Temmuz günü 8 yaşındaki Yusuf Asaf Tiktaş, ailesiyle özel bir yüzme havuzuna gitti. Su kaydırağından kayarak havuza giren küçük çocuk, bir anda suya batmaya başladı. Boğulan çocuğu ailesi ve çevredekilerin fark etmesi üzerine 112 Acil İhbar Merkezine haber verildi. Küçük çocuk önce Özel 8 Eylül Hastanesine, ardından Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Yusuf Asaf’ın dün beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenilirken, acı haberi alan anne Saime ve baba Engin Tiktaş büyük üzüntü yaşadı.

banner202

Küçük Yusuf Asaf’ın boğulma anı güvenlik kamerasında

Öte yandan beyin ölümü gerçekleştiği belirtilen Yusuf Asaf’ın havuzdaki boğulma anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, su kaydırağına çıkan Yusuf Asaf’ın kayarak havuza girdiği ve bir süre sonra boğulduğu anlar yer aldı. Bu sırada havuz içinde ve çevresinde bulunan diğer kişilerin Yusuf Asaf’ın boğulmasını fark etmemesi ise dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 08:35

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner168

banner169