Deniz mahalleye geldi

Manisa'nın Kula ilçesinde öğle saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış nedeniyle bazı sokaklarda taşkınlar meydana geldi.

Deniz mahalleye geldi

Manisa'nın Kula ilçesinde aniden bastıran sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Ara ara doluya da çeviren yağış nedeniyle ilçede bazı sokaklar göle döndü. Mahallelerde bulunan ev ve işyeri sahipleri su baskınlarına karşı mazgallarda temizlik yaptı.

Bazı vatandaşlar, her yağmurda aynı çileyi çektiklerini dile getirerek, "Bu yaz denize gitmemize gerek kalmadı" sözleri ile sitem etti. Her yağmur sonrası sıkıntı yaşadıklarını belirten Mehmet Ali Ağaşçıoğlu, "10-15 dakika süren şiddetli bir yağmur yağdı. Biz Bey Mahallesi 8. Sokak sakinleri olarak her yağışta bu çileyi çekmekteyiz. Seçim öncesi aday olan tüm siyasiler, bu sorunu çözeceğiz diyorlar. Fakat gördüğünüz gibi yıllardır bu sorun çözülmüş değil. Oy istediğiniz vatandaşlar olarak, bizler bu sıkıntıdan bir an önce kurtulmak istiyoruz" dedi.


Öte yandan yağış sonrası harekete geçen Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER